Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Ceny energií a paliv
Archiv zpráv od 1.6.2021 do 14.10.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

13.10.2021

Priemerná slovenská domácnosť si v 2022 priplatí za elektrinu 3 až 4 eurá/mesiac. Pri plyne si domácnosť, ktorá na plyne len varí, si ročne priplatí 6 eur, ktorá plynom aj kúri, 6 eur/mesiac.

13.10.2021
ENBRA, a.s.

Příprava na topnou sezonu - téma, o kterém se bavil generální ředitel ENBRA, a.s. Karel Vlach v pořadu Káva o čtvrté s moderátorkou Terezou Stýblovou na Českém rozhlasu Dvojka.

9.10.2021

Vzhledem ke zdražování elektřiny a plynu na světových burzách dochází už i u nás k prvním úpadkům dodavatelů energií. V takových případech jste jako zákazníci (spotřebitelé i podnikatelé) před přerušením dodávek automaticky chráněni institutem dodavatele poslední instance.

25.9.2021
EGÚ Brno, a. s.

Jak se vypořádat s rostoucími cenami energií? Dlouhodobé řešení nabízejí firmám a institucím mimo jiné investice do vlastních zdrojů. Ty jim navíc podle odborníků mohou pomoci dosáhnout i dodatečných zisků z prodeje nespotřebované elektřiny.

23.9.2021
bezDodavatele a.s.

Zvolte správnou sazbu nebo si ji rovnou vyrábějte sami. Společnost bezDodavatele Vám radí jak na to!

22.9.2021

Bezprecedentní růst cen elektřiny i plynu na burze nutí obchodníky zdražovat energie zákazníkům. Náš největší alternativní obchodník se rozhodl výrazně zdražit energie u ceníků Bohemia Energy a Europe Easy Energy.

21.9.2021

Obchodník Czech Energy prodávající plyn pod značkou Plyníci dnes oznámil svým zákazníkům, že ukončil prodej plynu pro domácnosti.

19.9.2021

Ceny na burze nepřetržitě rostou, snaha prodávat energii za slušné ceny pro obchodníka i pro zákazníka, jdou na vedlejší kolej. Nutné je přežít, někdy je dobré včas skončit. Tento týden skončili dva levní obchodníci.

10.6.2021
Svaz moderní energetiky, z. s.

Zelený impuls míří do měst a regionů. Pokud ho dobře využijeme můžeme postavit budoucnost Česka na udržitelném rozvoji a nabídnout dobré místo k životu. Zájem firem a měst snížit svou uhlíkovou stopu má řešení ve využití obnovitelných zdrojů, úspor energie nebo čisté mobility. Zdravá města pak mohou doplnit zelené střechy a prvky modro-zelené infrastruktury.

1.6.2021
Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum

Alternativní zprostředkovatel výhodné elektřiny a plynu Skautská energie dosáhl v květnu 30 000 odběrných míst a zájem zákazníků o jeho unikátní model pohodlného zajištění výhodných cen dále roste.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama