Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Ceny energií a paliv
Archiv zpráv od 26.1.2021 do 4.5.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

29.4.2021

Cena elektřiny na burze roste a obchodníci zdražují. Zvýšení cen ohlásil i Lumius. Příští týden budou mít noví zákazníci možnost si nasmlouvat dodávky za staré ceny s garancí ceny až na tři roky.

24.4.2021

innogy a Nadace naše dítě pomohly dětem v distanční výuce.20 dětských domovů a desítky pěstounských rodin mají nové počítačové vybavení.Notebooky jsou vybaveny nejnovějšími operačními systémy.

21.4.2021
Yello

V zimě zahřeje a v létě ochladí. Naše služba Yello chládek nabízí ke garantované ceně za elektřinu klimatizaci za výhodnou cenu.

10.4.2021
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Možnost podpořit výrobce energie z obnovitelných zdrojů mají nyní zákazníci Bohemia Energy. Největší alternativní dodavatel energií nabízí službu Zelený certifikát, která je dostupná k libovolnému produktu elektřiny pro domácnosti i firmy.

29.3.2021
Ray Energy: Životem s energií

Ray Energy dodává elektřinu a plyn do domácností i společností napříč celou Českou republikou, a to včetně odběrných míst připojených na hladině vysokého napětí.

27.3.2021
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Kvalitních řemeslníků, tedy i elektrikářů, je stále nedostatek. Navíc ne vždy odvedou kvalitní práci. A ke všemu se v cenách za jejich služby příliš neorientujeme. To vše ukázal nedávný průzkum Bohemia Energy. Není divu, že starosti s elektrikáři bychom tedy rádi přenechali jiným.

21.3.2021
Ray Energy: Životem s energií

Zorientovat se na trhu s energiemi, vybrat toho správného dodavatele a nenaletět se může zdát komplikované. Z toho důvodu někteří zákazníci zůstávají u majoritních dodavatelů, kde za elektřinu a plyn platí vyšší částky, než je nutné.

1.3.2021
Yello

Propadáte panice z částky na vyúčtování elektřiny, a chcete proto vyměnit žárovky za svíčky? Yello pro vás pravidelně na Facebooku publikuje tipy na malou úsporu elektřiny ve vaší domácnosti.

12.2.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Pohodlí je pro vaše zákazníky důležité, to je zkrátka fakt. Proto je pro ně spolehlivost systému vytápění zásadní. Mnoho otopných soustav je ale nevyvážených, což způsobuje nerovnoměrnou distribuci tepla v soustavě a způsobuje nespokojenost obyvatel domácnosti.

6.2.2021
Yello

Hned po podpisu smlouvy na elektřinu nebo plyn můžete zdarma začít sledovat internetovou televizi HBO GO v mobilu, počítači nebo na své chytré televizi.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama