Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

MND předbíhají trh a nabízejí už nyní plyn a elektřinu na úrovni cen zastropovaných vládou

MND, Moravské naftové doly, předbíhají trh a nabízejí již od 1. 11. 2022 plyn a elektřinu za ceny na úrovni zastropované vládou. Vládní stropy mají přitom platit až od začátku příštího roku. Nové ceníky MND si zákazníci mohou sjednat jednoduše online z pohodlí domova včetně podpisu smlouvy.

MND nabízejí od 1. 11. 2022 nové ceníky se stropem, které u plynu stanovují obchodní cenu 3 025 Kč za MWh s DPH a u elektřiny 6 050 Kč za MWh s DPH. Plyn i elektřinu lze tak u MND sjednat za ceny, které jsou v porovnání s aktuálními běžnými nabídkami energií mimořádně výhodné.

Kromě výhodné ceny jsou ceníky se stropem nastaveny tak, že MND umožňují rychlé snížení cen v případě jejich budoucího poklesu. Zákazníkům tedy nebudou uvedené ceny fixovány. MND nabízejí tyto ceníky se smlouvou na dobu neurčitou, kterou mohou zákazníci v tříměsíční lhůtě vypovědět.

„Jsem rád, že se nám díky ceníkům se stropem povedlo vytvořit produkty, které v současné složité situaci zákazníkům vycházejí vstříc nejen cenou, ale i podmínkami,“ dodává k tomu Jan Sýkora, ředitel marketingu a komunikace MND Energie a.s.

Ceníky se stropem jsou přístupné jak pro nové, tak stávající zákazníky s roční spotřebou do 63 MWh u plynu a 30 MWh u elektřiny. Určené jsou však primárně pro zákazníky nové, kteří ocení kombinaci výhodné ceny a smlouvy na dobu neurčitou, tj. kombinaci, kterou stávající zákazníci MND již mají. I přesto mohou stávající zákazníci na nové ceníky přejít. Těm to bude umožněno od 1. 1. 2023. Ceníky lze sjednat jednoduše online z pohodlí domova. Zájemci tedy nemusí nikam chodit, ani telefonovat. Více informací na mnd.cz.


MND Energie a.s.
logo MND Energie a.s.

Jsme největší česká těžební společnost ropy a plynu MND Energie a.s., Moravské naftové doly, která má stoletou tradici v oboru. Plyn přímo z těžby jsme se rozhodli nabízet nejen velkoodběratelům, ale také napřímo domácnostem. Kromě Plynu z první ruky přímo ...