Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Energie ČS: menší dodavatel, ale s osobním přístupem a silným zázemím

Energie ČS je dceřinou společností České spořitelny. Svým klientům nabízí kompletní zajištění dodávek elektrické energie a zemního plynu. Současně se specializuje na výkup elektřiny z obnovitelných zdrojů, kterou dále dodává svým zákazníkům.

Na energetickém trhu působí tato společnost od roku 2012, kdy začala služby nabízet primárně korporátním a firemním klientům. V souvislosti se službou Moje zdravé finance následně vstoupila i na pole retailu a postupně přináší stále více energetických řešení pro domácnosti.

Na trhu s energiemi jsme velikostí spíše menší společností a zákazníkům tak můžeme poskytovat osobní servis a přístup. Naše zázemí ve Finanční skupině České spořitelny – člena Erste Group – je zase pro zákazníky garancí síly a stability. Nemusí se bát, že by jejich dodávky energií mohla ohrozit nerovnováha dodávající společnosti,“ prozrazuje Jan Kovalský, člen představenstva Energie ČS a dodává. „Domácnostem nabízíme řešení, jak zkrotit rodinné výdaje a posílit jejich energetickou soběstačnost. Klientům nabízíme trvale výhodné ceny. Není naším cílem zákazníky přesvědčit jednorázovou akční nabídkou, která bude mít omezené trvání, ale naopak jim poskytovat dlouhodobě ideální podmínky.

Produkt Energie ČS s názvem On-line Elektřina patří mezi 5 nejvýhodnějších nabídek u nás. Cena u tohoto produktu není garantována, ale dlouhodobě i při vlně zdražování patří nabídka Energie ČS stále mezi nejlevnější na trhu. Konkrétní cenu pro vaši domácnost si můžete snadno spočítat na stránkách www.energie-cs.cz.

Energie ČS se řídí Etickým kodexem obchodníka v energetických odvětvích, patří mezi iniciátory Deklarace účastníků trhu s elektřinou a s plynem na ochranu spotřebitelů, která vznikla letos v květnu.

V rámci projektu Moje zdravé finance pomáhá Energie ČS klientům České spořitelny sloučit jejich dodávky energií a snížit jejich měsíční platby za energie. Ročně tak lze ušetřit na energiích až 20 % nákladů.

Ve spolupráci se Stavební spořitelnou České spořitelny pak přináší projekt Fotovoltaická elektrárna na klíč.

Fotovoltaické elektrárny jsou vhodné pro všechny majitele rodinných domů, kteří chtějí v dlouhodobém horizontu ušetřit, být energeticky nezávislí, zvýšit hodnotu své nemovitosti či se chtějí podílet na snižování koncentrace oxidu uhličitého v ovzduší. Při vhodné optimalizaci jejího výkonu a kapacity akumulátorů trvale sníží platby za elektřinu v rodinných domech všech velikostí.

Ušetřit lze nejenom dlouhodobě na pravidelných výdajích za energie ale také z počátku za pořízení fotovoltaiky, v současné době lze totiž využití státní podpory z dotačního programu Nová zelená úsporám. Podporována je instalace fotovoltaických systémů do dokončených rodinných domů i do novostaveb, přičemž výše podpory může dosáhnout až 155 000 Kč na dům. V Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji až dokonce 170 000 Kč. Konkrétní doporučení najdete na www.fotovoltaikanaklic.cz.

ENERGIE ČS, a. s.
logo ENERGIE ČS, a. s.

Jsme dceřiná společnost České spořitelny a na energetickém trhu působíme od roku 2012. Pro domácnosti, firmy a korporace nabízíme kompletní zajištění dodávky elektřiny a zemního plynu.