Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový ceník eLéto22 od MND v Kalkulátoru

Od 15.9. Moravské naftové doly (MND) zveřejnily nový ceník, který zákazníkům pomůže ušetřit proti tradičním dodavatelům až 23 % nákladů.

S ceníkem eLéto22 mají noví i stávající zákazníci možnost zajistit si nové ceny až do konce června 2022 a ušetřit tak až 23% ve srovnání s dominantním dodavatelem.

Zákazníci MND mají od 15. září možnost sjednat si nový ceník eLéto22. Tento ceník je určen zákazníkům, kteří preferují online komunikaci, faktury do e-mailu, přeplatky na účet a jistotu pevné ceny. Zákazníci mohou s tímto ceníkem ušetřit oproti základnímu ceníku innogy na plynu v průměru až 23 %.

„Jako těžaři nabízíme zákazníkům nejen výhodnou cenu, ale i podmínky. Cenu Plynu z první ruky stanovujeme tak, aby pro zákazníka byla naše nabídka výhodná dlouhodobě. Novou nabídkou eLéto22 zákazníkům zajistíme výhodné pevné ceny plynu až do konce června 2022. Současně touto nabídkou chceme odměnit ty zákazníky, kteří nám pomohou šetřit přírodu a čas tím, že preferují online komunikaci. “ doplňuje Jan Sýkora, ředitel marketingu MND a. s.

 
 
Reklama