Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Energie ČS zvýšila podíl obnovitelných zdrojů na 99,53 %

V roce 2018 jsme zvýšili podíl obnovitelných zdrojů v našem energetickém mixu na 99,53 %

V Energii ČS se dlouhodobě specializujeme na výkup elektřiny z obnovitelných zdrojů, především z bioplynových stanic, ale i z větrných, solárních nebo vodních elektráren. V roce 2018 byl podíl všech obnovitelných zdrojů na elektřině dodávané našim klientům 99,53 %. Jedná se o nárůst podílu obnovitelných zdrojů, který v roce 2017 u Energie ČS činil 97,14%. Kompletní energetický mix Energie ČS za rok 2018 najdete v tabulce pod tímto odstavcem, včetně porovnání s národním energetickým mixem za stejné období.

Jsme spolehlivý a férový dodavatel a na obnovitelné zdroje se zaměřujeme dlouhodobě

Na energetickém trhu působíme od roku 2012, kdy jsme začali naše služby nabízet primárně korporátním a firemním klientům. V souvislosti se službou České spořitelny Moje zdravé finance jsme začali nabízet levnější a zároveň ekologické dodávky energií i domácnostem. Zakládáme si na otevřené a upřímné komunikaci s našimi zákazníky, naším cílem je vybudovat s nimi dlouhodobý vztah, proto při uzavírání smlouvy vždy dbáme na jasné a srozumitelné vysvětlení všech podmínek tak, aby zákazník mohl udělat rozhodnutí na základě všech relevantních informací a na případném vyúčtování ho potom nic nepřekvapilo.
ENERGIE ČS, a. s.
logo ENERGIE ČS, a. s.

Jsme dceřiná společnost České spořitelny a na energetickém trhu působíme od roku 2012. Pro domácnosti, firmy a korporace nabízíme kompletní zajištění dodávky elektřiny a zemního plynu.

 
 
Reklama