Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Proč přejít k Ray Energy?

Jsme Ray Energy - ryze česká společnost, která na energetickém trhu začala působit v roce 2016. Dodáváme elektřinu a plyn do domácností i společností napříč celou Českou republikou.

Naším cílem jsou spokojení zákazníci. Zakládáme si na férovém přístupu a jednoduchosti, a to zejména tím, že nabízíme jedny z nejnižších cen na trhu a smlouvy na dobu neurčitou. V případě zájmu zákazníka jsme však schopni nabídnout i fixní cenu na předem dané období.

  • GARANTUJEME NIŽŠÍ CENU NEŽ MAJORITNÍ DODAVATEL Energie od Ray Energy šetří Vaši peněženku. Garantujeme nižší cenu energií než majoritní dodavatel v dané oblasti.
  • ONLINE SJEDNÁNÍ SMLOUVY Rychlé online sjednání smlouvy s Ray Energy přímo zde na webu.
  • ZMĚNU ZAŘÍDÍME ZA VÁS Přejít k energiím od Ray Energy je velmi snadné. Veškeré změny dodavatele zařídíme za Vás.
  • SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU Smlouvy od Ray Energy jsou na dobu neurčitou, nejste tedy vázáni ničím jiným, než tříměsíční výpovědní lhůtou.
Ray Energy: Životem s energií
logo Ray Energy: Životem s energií

Jsme Ray Energy - ryze česká společnost, která dodává elektřinu a plyn do domácností i firem. Naším cílem jsou spokojení zákazníci. Zakládáme si na férovém přístupu a jednoduchosti, a to zejména tím, že nabízíme jedny z nejnižších cen na trhu a smlouvy ...

 
 
Reklama