Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ČEZ už hlídá kotle pro 10 000 zákazníků. Každý měsíc jich přibývá další tisíc

Datum: 8.11.2018 7:05  |  Autor: Ing. Jan Schindler, redakce, podle tiskové zprávy společnosti ČEZ

Služba ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ slaví úspěch. Poptávka po kvalitní kontrole kotle a kontrole spalinových cest na začátku topné sezony roste.

ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ je služba, která se kompletně postará o plynový kotel zákazníka. V jednom balíčku zákazník získá jednorázový každoroční servis plynového kotle a kontrolu spalinových cest, a k tomu navíc asistenčních služby pro domácnost s nonstop linkou pro hlášení poruch. ČEZ v případě havárie navíc zajistí kvalifikovaného opraváře. Zákazníci se tak nemusejí o servis kotle vůbec starat.

„Za úspěšnou službu považujeme tu, která přináší největší spokojenost našim zákazníkům. Servis vytápění je z tohoto pohledu jednou z těch nejúspěšnějších. Sami naši klienti službu doporučují svým známým, a tak získáváme další zákazníky,“ říká generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec. „Moderní a dobře udržovaný plynový kotel je schopen uspořit až 30 procent nákladů za plyn. Podmínkou této úspory je také dobrý servis. Lidé na něj často zapomínají nebo ho odkládají, protože si na to nenajdou čas. Zákon schválnosti spočívá v tom, že se kotel obvykle rozbije v zimě, během těch největších mrazů a pak je těžké shánět opraváře.“

Velkou výhodou služby ČEZ Servis vytápění je to, že ČEZ za zákazníky hlídá veškeré termíny a automaticky dává vědět, když je čas na další kontrolu. Veškeré dokumenty a termíny plánovaných servisů jsou zákazníkům navíc přehledně dostupné v naší webové a mobilní aplikaci ČEZ ON-LINE. Protokoly o provedeném servisu a kontrole spalinové cesty archivujeme a zákazníkovi jsou kdykoliv k dispozici. Nehrozí tedy, že by je zákazníci ztratili nebo založili.

„Vlastně říkáme - nechte to na nás, my se o vše postaráme a nebudete muset nic hlídat ani se o nic starat. Právě kompletnost je to, co zákazníci na téhle službě oceňují nejvíce. Každý měsíc si ji objednává tisíc domácností, což upřímně předčilo i naše očekávání,“ říká Jakub Rous, manažer pro nekomoditní služby ČEZ Prodej.

Pravidelný servis kotle a kontrola spalinových cest nejen předcházejí nejčastějším poruchám, ale také prodlužují jeho životnost a pomáhají dlouhodobě udržovat maximální účinnost kotle, čímž snižují náklady na energie. Neméně důležitá je i bezpečnost kotle a spalinových cest. Největším rizikem špatně seřízeného plynového kotle je unikání oxidu uhelnatého, který může způsobit i otravu. Pravidelný servis a kontrola také předcházejí požárům a vyžadují je pojišťovny.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Ceny elektřiny a plynu na Infothermě 2019

24.1.2019 | redakce
Letošní Infotherma znamenala ve srovnání s předchozími lety zvýšený zájem o instalaci zařízení pro výrobu elektřiny z obnovitelných zdrojů. Ceny elektřiny a plynu zajímaly především starší generaci návštěvníků.

Jak to vypadá s novými ceníky elektřiny a plynu v letošním roce?

19.1. 1:59   Cena elektřiny na burzách za poslední dva roky narostla tak významně, že toto zvýšení se nevyhnutelně muselo projevit i u cen pro domácnost, odpovídal Ing. Jan Schindler na dotaz Lidových novin. více >>>

Bilance ČMKB v roce 2018: Průměrně 31 kontraktů denně

14.1. 19:32   Na energetickém trhu Českomoravské komoditní burzy Kladno (ČMKB) bylo loni uzavřeno 7783 kontraktů, tedy v průměru 31 kontraktů denně. více >>>

Cena elektřiny na kladenské burze se za rok zvýšila o 40 % a cena plynu o téměř 30 %

9.1.2019 | Ing. Jan Schindler, redakce, podle tiskové zprávy ČMKBK
Cena silové elektřiny na Českomoravské komoditní burze Kladno vzrostla meziročně o více než 40 procent, plyn zdražil o téměř 30 procent, příčinou je prudký růst cen na velkoobchodních trzích.

Ukončení distribuční smlouvy v Praze pro EASY energie s.r.o.

7.1. 20:10   Dne 7.1.2019 dojde k ukončení smlouvy o distribuci uzavřené společností PREdistribuce, a.s. s dodavatelem elektřiny EASY energie s.r.o.. více >>>