Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vyjádření aukční společnosti eCentre k ukončení činnosti One Energy

Datum: 22.3.2018 21:24  |  Autor: Ing. Jan Schindler, redakce podle tiskové zprávy eCentre

Podle oznámení Operátora trhu s energiemi ČR ze dne 22. 3. 2018 společnost One Energy & One Mobile, a.s. s platností ode dne 22. 3. 2018 pozbyla možnost dodávat elektrickou energii a zemní plyn.

VAŠE DODÁVKY NEJSOU OHROŽENY. ODPOJENÍ VÁM NEHROZÍ

Na základě Energetického zákona č.458/2000 Sb. § 12a, je pro tyto případy na ener getickém trhu zřízena funkce Dodavatele poslední instance, což je subjekt na trhu s elektřinou nebo zemním plynem, který má zákonem stanovenou povinnost dodávat zákazníkům energie v situaci, kdy jejich dodavatel pozbyl oprávnění energie dodávat.

Na základě výše uvedeného paragrafu energetického zákona NEJSOU VAŠE DODÁVKY ENERGIÍ OHROŽENY A BUDOU I NADÁLE PLYNULE POKRAČOVAT.

NOVÉHO DODAVATELE VÁM ZAJIŠŤUJEME

Jelikož máte uzavřenou smlouvu o dodávkách energií se společností One Energy & One Mobile, a.s. prostřednictvím LICITU a aukční síně eCENTRE, a.s., budeme Vás obratem kontaktovat s řešením zajištění nového dodavatele energií. Připravujeme pro Vás NOVÉ SMLOUVY o dodávkách energií, které zajistí plnění veškerých legislativních požadavků. Není tak zapotřebí, abyste podnikali jakékoli kroky. Vše vyřešíme za Vás, se samozřejmou možností naše řešení nevyužít.

DOPORUČUJEME VÁM UČINIT TYTO KROKY

  • zrušit neprodleně trvalé příkazy na hrazení záloh elektřiny či zemního plynu vůči společnosti One Energy & One Mobile a.s.
  • obdobně zrušit povolení k inkasu plateb elektřiny a zemního plynu vůči společnosti One Energy & One Mobile a.s.
  • nehradit či nepovolovat platby přes SIPO vůči společnosti One Energy & One Mobile a.s.

POZOR!

DOPORUČUJEME NEREAGOVAT NA NABÍDKY RŮZNÝCH DODAVATELŮ, KTEŘÍ VÁS NYNÍ MOHOU KONTAKTOVAT A VYVOLAT VE VÁS ZBYTEČNÉ OBAVY. O dodávky energií v následném období se obávat nemusíte. Vše máte zajištěno a smlouva s novým dodavatelem Vám z naší strany bude zaslána v nejbližších dnech.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

innogy zdražuje plyn

12.12. 8:08   Největší dodavatel zemního plynu v republice od 22.1.2019 zdražuje plyn. Domácnosti zaplatí v příštím roce o jedno až pět procent více. více >>>

LISTOPAD NA ČMKBK: CENY ELEKTŘINY A ZEMNÍHO PLYNU ZNOVU KLESLY

11.12. 20:37   Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKBK) bylo v listopadu uzavřeno 409 kontraktů na dodávku 332 tisíc MWh elektřiny. více >>>

Indikativní ceny pro první čtvrtletí 2019

2.12. 9:49   Energetický regulační úřad stanovuje indikativní ceny plynu za účelem usnadnit zákazníkům orientaci v cenách. Indikativní ceny se mění každé čtvrtletí. více >>>

ZPRÁVY BURZOVNÍHO TRHU: 48. TÝDEN 2018

2.12. 9:42   Cena zemního plynu na Českomoravské komoditní burze Kladno ve 48. týdnu stoupla. více >>>

ERÚ zveřejnil regulované ceny v elektroenergetice a plynárenství pro rok 2019

1.12.2018 | Ing. Jan Schindler, redakce
Regulované ceny v elektroenergetice na hladině velmi vysokého a vysokého napětí klesnou o 4 %, resp.o 2,2 %, na hladině nízkého napětí dojde k navýšení v průměru o 2,1 %. Regulované ceny v plynárenství pro velkoodběratele porostou přibližně o 0,5 %, pro maloodběratele klesnou téměř o 2,5 %, v průměru za obě kategorie dojde k poklesu o 0,6 %.
diskuse: 1 příspěvek, 07.12.2018 14:15