Vyjádření aukční společnosti eCentre k ukončení činnosti One Energy

Datum: 22.3.2018 21:24  |  Autor: Ing. Jan Schindler, redakce podle tiskové zprávy eCentre

Podle oznámení Operátora trhu s energiemi ČR ze dne 22. 3. 2018 společnost One Energy & One Mobile, a.s. s platností ode dne 22. 3. 2018 pozbyla možnost dodávat elektrickou energii a zemní plyn.

VAŠE DODÁVKY NEJSOU OHROŽENY. ODPOJENÍ VÁM NEHROZÍ

Na základě Energetického zákona č.458/2000 Sb. § 12a, je pro tyto případy na ener getickém trhu zřízena funkce Dodavatele poslední instance, což je subjekt na trhu s elektřinou nebo zemním plynem, který má zákonem stanovenou povinnost dodávat zákazníkům energie v situaci, kdy jejich dodavatel pozbyl oprávnění energie dodávat.

Na základě výše uvedeného paragrafu energetického zákona NEJSOU VAŠE DODÁVKY ENERGIÍ OHROŽENY A BUDOU I NADÁLE PLYNULE POKRAČOVAT.

NOVÉHO DODAVATELE VÁM ZAJIŠŤUJEME

Jelikož máte uzavřenou smlouvu o dodávkách energií se společností One Energy & One Mobile, a.s. prostřednictvím LICITU a aukční síně eCENTRE, a.s., budeme Vás obratem kontaktovat s řešením zajištění nového dodavatele energií. Připravujeme pro Vás NOVÉ SMLOUVY o dodávkách energií, které zajistí plnění veškerých legislativních požadavků. Není tak zapotřebí, abyste podnikali jakékoli kroky. Vše vyřešíme za Vás, se samozřejmou možností naše řešení nevyužít.

DOPORUČUJEME VÁM UČINIT TYTO KROKY

  • zrušit neprodleně trvalé příkazy na hrazení záloh elektřiny či zemního plynu vůči společnosti One Energy & One Mobile a.s.
  • obdobně zrušit povolení k inkasu plateb elektřiny a zemního plynu vůči společnosti One Energy & One Mobile a.s.
  • nehradit či nepovolovat platby přes SIPO vůči společnosti One Energy & One Mobile a.s.

POZOR!

DOPORUČUJEME NEREAGOVAT NA NABÍDKY RŮZNÝCH DODAVATELŮ, KTEŘÍ VÁS NYNÍ MOHOU KONTAKTOVAT A VYVOLAT VE VÁS ZBYTEČNÉ OBAVY. O dodávky energií v následném období se obávat nemusíte. Vše máte zajištěno a smlouva s novým dodavatelem Vám z naší strany bude zaslána v nejbližších dnech.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

MND patří mezi nejférovější dodavatele energií pro rok 2018

20.4.2018 | MND a.s.
Společnost MND a.s. se letos již druhým rokem po sobě umístila na první příčce v průzkumu Nejférovější dodavatel energií, za kterým stojí srovnávací portál srovnám.cz patřící do sítě Tiscali.

Zákaznická centra Centropolu získala prestižní ocenění CZECH TOP 100

18.4. 7:45   Sdružení CZECH TOP 100 ocenilo profesionální a osobní přístup pracovníků zákaznických center společnosti Centropol. více >>>

Nízká energetická gramotnost české populace brání většímu rozhýbání trhu s energiemi

15.4.2018 | Ing. Jan Schindler, redakce
Jen 15 % Čechů si umí porovnat cenu energií, které odebírá, a pouze necelá třetina lidí vnímá proces změny dodavatele energií jako příležitost pro finanční úsporu. Nízká energetická gramotnost limituje i schopnost snižovat náklady – např. prostřednictvím snižování spotřeby energie či nákupem úsporných spotřebičů. Vyplývá to ze studie Energetická gramotnost populace ČR, kterou zpracovala agentura STEM/MARK za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu.

Smlouvy na dobu určitou nebo smlouvy na dobu neurčitou?

7.4.2018 | Ing. Jan Schindler, redakce
Závazek při uzavření smlouvy na dodávku elektřiny nebo plynu je jednou z nejdůležitějších náležitostí smluvního závazku. Je výhodnější smlouva na dobu neurčitou, či je lepší uzavřít smlouvu se závazkem a s výhodnější cenou?
diskuse: 1 příspěvek, 11.04.2018 13:52

U 1 500 zákazníků One Energy & One Mobile může dojít k neoprávněnému odběru

28.3. 6:52   Společnost One Energy & One Mobile, a.s., pozbyla možnosti dodávat energie zákazníkům, jak ve svých zprávách ze dne 22. března 2018 informuje operátor trhu OTE, a.s. více >>>
 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely