Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Mobilní příruční kamera REMS s bezdrátovou technikou pro inspekci těžko přístupných míst

REMS CamScope S

Mobilní příruční kamera - endoskop s bezdrátovou technikou pro nízkonákladovou inspekci a analýzu poškození těžce dostupných míst jako jsou dutiny, šachty, potrubí aj. Dokumentace snímků a videozáznamů s hlasovým záznamem na kartě MicroSD. Ruční přístroj se 4 bateriemi 1,5 V, AA, LR6. Odnímatelná kontrolní jednotka s bezdrátovou technikou, barevným displejem 3,5” TFT-LCD, 3násobným digitálním zvětšením, zásuvkou pro kartu MicroSD, USB portem, výstupem na video PAL/NTSC, integrovaným akumulátorem Li-Ion 3,7 V, 1,2 Ah. Karta MicroSD 2 GB. Napěťový napáječ/nabíječka Li-Ion 100–240 V, 50–60 Hz, 9 W, pro kontrolní jednotku. Kabel USB, videokabel. V pevném kufru. Volitelně se sadou kamery a kabelu 4,5-1, sadou kamery a kabelu 9-1 nebo sadou kamery a kabelu 16-1.

REMS CamScope S Set 16-1

Sada kamery a kabelu Color 16-1, sestávající z barevné kamery Ø 16 mm, 704 × 576 Pixel, s tlumitelným světlem bílých LED a neměnnou funkcí zaostřování (Fixed-Focus) a 1 m tvárným posuvným kabelem. Nasazovací zrcadlo, nasazovací hák, nasazovací magnet.

REMS CamScope S Set 9-1

Sada kamery a kabelu Color 9-1, sestávající z barevné kamery Ø 9 mm, 640 × 480 Pixel, s tlumitelným světlem bílých LED a neměnnou funkcí zaostřování (Fixed-Focus) a 1 m tvárným posuvným kabelem. Nasazovací zrcadlo, nasazovací hák, nasazovací magnet.

REMS CamScope S Set 4,5-1

Sada kamery a kabelu Color 4,5-1, sestávající z barevné kamery Ø 4,5 mm, 320 × 240 Pixel, s tlumitelným světlem bílých LED a neměnnou funkcí zaostřování (Fixed-Focus) a 1 m ohebným posuvným kabelem. Ideální k inspekci malých ohybů trubek a úzkých míst.