Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Cleanlet DB-752N - kombinace WC sedátka a bidetu

Tento výrobek firmy Daelim je v současné době absolutní špičkou v oblasti intimní osobní hygieny. Spojuje funkci klasického WC a bidetu a lze jej přidat, výměnou za stávající záchodové prkénko, na převážnou část standardních klozetů. Ve srovnání s běžným keramickým bidetem je však používání Cleanletu mnohem komfortnější a funkčně dokonalejší a je zároveň elegantním řešením problému umístění bidetu v malých WC či koupelnách. Jeho instalace nevyžaduje žádné stavební úpravy.

Přiloženou rozbočkou se připojí na stávající rozvod vody pro splachování a zapojí se do zásuvky 220V. Všechny funkce Cleanletu jsou řízeny mikropočítačem. Další informace nezbytné pro zajištění stavební připravenosti na instalaci tohoto zařízení Vám na požádání rádi zašleme.

Cleanlet má následující funkce:
  • omývání po stolici
  • bidet pro ženskou hygienu
  • masáž intimních partií tryskající vodou
  • sušení proudem teplého vzduchu
  • sedák, vyhřívaný na tělesnou teplotu

Cleanlet je určen pro všechny, kteří mají zájem o svou osobní hygienu. Jeho užívání odstraňuje nutnost použití toaletního papíru a předchází mnoha onemocněním v intimních oblastech. Obzvláště přínosným je pro ženy v těhotenství a pro starší lidi. Jeho užívání jistě uvítají i ti, kteří vzhledem ke svému postižení doposud potřebovali při těchto intimních úkonech asistenci druhé osoby. Užívání Cleanletu nejen prospěje Vašemu zdraví, ale dá Vám též příjemný pocit čistoty.

Jednotlivé funkce Cleanletu lze volit na ovládacím panelu. Polohu výsuvné trysky při funkci omývání a bidet je možno nastavit. Při funkci masáž se tryska a tedy i proud masírující vody automaticky pohybuje v nastaveném rozsahu. Teplotu a tlak tryskající vody je možno nastavit dle přání. Volit lze také teplotu vzduchu při sušení. Všechny funkce, mimo vyhřívaného sedáku, fungují pouze po dosednutí uživatele. Cleanlet je vybaven funkcí econo, která optimalizuje spotřebu elektrické energie.

Cleanlet DB-752N je nejen velmi užitečným a účelným zařízením, ale díky svému modernímu designu bude též pěkným doplňkem Vaší toalety. Doporučujeme Vám, abyste si před jeho koupí dle rozměrového náčrtku ověřili, že základní rozměry Vaší stávající záchodové mísy jsou v tolerancích zde uvedených, případně vzali tyto rozměry v úvahu při volbě nové mísy.
Cleanlet je vyráběn v podniku, který splňuje normu kvality ISO 9001. Její úroveň je neustále sledována a kontrolována v továrním zkušebním středisku. Na tento výrobek je poskytována záruka 12 měsíců a servis je zajištěn na celém území republiky.

Toaletní mísa musí svými rozměry odpovídat všem tolerancím uvedeným na obrázku.

Tento výrobek byl úspěšně testován v německé zkušebně TÜV a Elektrotechnický zkušební ústav v Praze na něj vystavil prohlášení o shodě s našimi předpisy.

Informace o firmě v TZB-adresáři

Ortoservis
Ronkova 13
180 00 Praha 8

tel.: 02/6631 3652
www.cleanlet.com
 
 
Reklama