LED-světelné diody ve tvaru klasických reflektorových žárovek

Datum: 8.2.2009  |  Organizace: OSRAM Česká republika s.r.o.  |  Firemní článek

Světelné diody ve tvaru klasických reflektorových žárovek? Ano, OSRAM přichází s kompletní řadou reflektorových LED (závity E14, E24, GU10, GU5.3) pro různé druhy použití.

Světlo pro domácnost

Reflektorové DECOSPOT® LED a PARATHOM®

Tyto reflektorové LED vydávají zcela specifické světlo. V nabídce jsou bílé, barevné a barevně proměnlivé, které jsou vhodné pro velice citlivé bodové osvětlení obrazů, rostlin, protože neobsahují žádný podíl UV záření a díky malému množství vyvíjeného tepla zůstává jejich okolí i svítidlo chladné.

 

Světlo do reprezentačních prostor

Reflektorové LED PARATHOM®

Inovativní reflektorové LED PARATHOM® jsou vhodné pro velmi reprezentativní světelná řešení, vytvářejí obzvlášť efektní osvětlení například v prostorech recepcí hotelů nebo foyer restaurací. Jako bodové osvětlení jsou atraktivní a zároveň hospodárné a perfektně se hodí pro zdůrazňující osvětlení obrazů, dekoračních rostlin nebo architektonických objektů. Mohou také dobře posloužit jako světlo na čtení v místnostech pro hosty.

DRAGONSTAR®

Jsou vhodné do svítidel montovaných v stropních podhledech, které označují chodby, osvětlují vchodové dveře a představují tak inovativní alternativu k nízkonapěťovým halogenovým reflektorovým žárovkám s paticí GU5.3. Svým příkonem od 1,5 až 2,8 W a výrazně delší životností zastiňují halogenové žárovky nejen hospodárností a životností, ale nabízejí také obzvlášť jednoduchý a efektivní způsob, jak docílit brilantního barevného světelného řešení.

Prostor pro neobvyklé efekty ve venkovním osvětlení

Reflektorové LED PARATHOM®

Vnější fasáda je vizitkou každé budovy a podle ní je vnímána i firma, která v ní sídlí. Moderní osvětlení by proto mělo podtrhovat architektonické prvky a současně zdůrazňovat vlastní styl. Velice vhodné pro osvětlení fasád jsou efektní a hospodárné reflektorové LED PARATHOM®. Silné světelné LED vydávají přesně směrovatelné bílé nebo barevné světlo a mají robustní plastové nebo kovové tělo, odolné proti nárazům a vibracím. Navíc jsou šetrné k osvětlovaným objektům a plochám, protože vyvíjejí malé množství tepla. LED PARATHOM® ale můžete použít i v interiérech, kde zdůrazňují tvary a struktury a mohou vyvolávat určitou atmosféru zcela podle přání nebo příležitosti.

Osvětlení obchodů a výstavních prostor

Reflektorové PARATHOM® a DECOSPOT® LED

Díky přesnému nasměrování světla docílíte požadovaného zdůraznění jednotlivých produktů. Světelné zdroje DECOSPOT LED® a PARATHOM® PAR16 jsou jako dělané pro tento nový způsob moderní prezentace zboží ve výlohách, prodejnách a regálech.

DRAGONSTAR®

Světelné zdroje DRAGONSTAR® se používají pro orientační systémy v obchodních domech, muzeích, výstavních sálech nebo koncertních halách. Slouží k montáži do moderních vestavných svítidel ve stropě pro vyznačování chodeb, na schodištích, v prostorech dveří nebo jiných únikových cest jako inovativní alternativa halogenových žárovek s paticí GU5.3. Spotřebovávají přitom méně energie a mají mnohem delší životnost.

 

Datum: 8.2.2009
Organizace: OSRAM Česká republika s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely