Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vstupní KAZETOVÉ DVEŘE z oceli pro bezpečné a klidné bydlení

Společnost Hörmann, významný výrobce vratových a dveřních systémů, rozšiřuje nabídku vchodových dveří o řadu kazetových vstupních dveří z oceli s označením IsoPort. Z jejich předností upoutá zejména vysoká kvalita, odolnost a výborné tepelně i zvukoizolační vlastnosti v kombinaci s velmi příznivou cenou.

Při výběru vchodových dveří hraje významnou roli řada faktorů. Mezi ně patří dlouhá životnost, snadná údržba, vynikající izolační vlastnosti a v neposlední řadě atraktivní vzhled. Vstupní kazetové dveře z oceli, jež společnost Hörmann právě uvádí na trh, těmto požadavkům plně vyhovují.

Dveřní křídlo tloušťky 46 mm tvoří schránka z pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 0,6 mm s antikorozní povrchovou úpravou. Uvnitř se nachází dřevěný rám a výplň z polyuretanové pěny vysoké hustoty (55 kg/m3), která zaručuje výborné izolační vlastnosti. Dokonalou ochranu vůči povětrnostním vlivům zajišťuje kvalitní těsnění instalované po obvodu dveřního křídla. Konstrukční provedení a použitý materiál poskytují dveřím IsoPort stabilitu a dlouhou životnost. Další výhodou je jejich snadná údržba a zajímavý design.

Plášť dveří je z vnitřní i vnější strany formován podle řady nabízených motivů. Na výběr jsou také různé varianty prosklení, jež dveřím propůjčují originální vzhled. K dostání jsou ve finální povrchové úpravě bílé barvy.

Kazetové dveře IsoPort se dodávají v provedení s ocelovou nebo dřevěnou zárubní a lze je objednat v rozměru 900 x 2150 mm. Pro dokonalý pocit bezpečí jsou vybaveny francouzskými zámky s 3- nebo 4-bodovým zajištěním v závislosti na zvoleném typu zárubně. Doporučují se jako hlavní domovní nebo vedlejší vchodové dveře. Jejich doporučená cena se pohybuje již od 6 920 Kč bez DPH. Jako doplňkové příslušenství se nabízí kliková sada Champagne s profilovou cylindrickou vložkou.

 
 
Reklama