Tepelná čerpadla MACH

Volby mohou být různé, jen jediná je ta správná
Datum: 12.10.2005  |  Organizace: Tepelná čerpadla MACH, s.r.o.  |  Firemní článek

Levnější řešení není vždy zároveň tím nejefektivnějším. Tato pravda platí dvojnásob u tepelných čerpadel, kde rozdíly v pořizovacích nákladech mohou být výrazné, nicméně levnější řešení se později ukáže jako ekonomicky náročnější na samotný provoz. Z dlouhodobého provozního hlediska pak mohou rozdíly činit až desetitisíce korun.

Tepelná čerpadla MACH, s.r.o.
U Mostu 590
67201 Moravský Krumlov

tel.:737 260 793,6,7
e-mail:
web:www.tcmach.cz

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku
hala J, stánek č. 023

na 12. ročníku mezinárodního veletrhu Aqua-therm Praha
ve dnech 22. - 26. 11. 2005 na pražském Výstavišti v HolešovicíchSpolečnost TC MACH, s.r.o. se již více než deset let zabývá vývojem a výrobou špičkových, patentově chráněných tepelných čerpadel MACH. Svoji pozornost zaměřuje především do oblasti vzduchových tepelných čerpadel.

Luxusní nerezové provedení vnitřní jednotky tepelných čerpadel MACH uvnitř ukrývá měděnou akumulační nádrž s vestavěným elektrokotlem a technologií tepelného čerpadla. Vše je umístěno na jednom metru čtverečním.

Měděná akumulační nádrž využívá teplotního spádu vody. Předehřev teplé užitkové vody zajišťují přehřáté páry z kompresoru s teplotou přes 80 °C v měděném výměníku v horní části nádrže. V její střední části, s teplotou vody 50 °C, jsou umístěny vývody pro okruhy topné vody. Sem je možné napojit jak klasické radiátorové, tak i podlahové topení. V dolní části akumulační nádrže je umístěn měděný výměník pro jednoduché napojení solárního systému a měděné topné spirály, sloužící jako pomocný - bivalentní - zdroj a elektrokotel v době silných mrazů. Z akumulační nádrže si rovněž můžete vytápět Váš bazén a pak si jen užívat příjemné koupání.

Srdcem tepelných čerpadel MACH jsou špičkové chladicí scroll kompresory firmy Copeland. Kvalitní komponenty, jako odlučovače chladiva, dehydrátory, průhledítka či pružné spoje, zaručují optimální provozní podmínky chladicích okruhů a tím zvyšují jejich životnost. Deskové výměníky s výjimečně velkou plochou zajišťují velmi účinný přenos tepla z chladiva na topnou vodu. Tím je dosaženo vysokého topného faktoru tepelných čerpadel MACH.

Tepelná čerpadla MACH produkují čisté teplo a navíc jsou sama vyrobena výhradně z recyklovatelných materiálů jako je měď a nerez. Také využívají bezfreónové chladivo R507, které neničí ozónovou vrstvu. Ohleduplnost k přírodě zde není pouze prázdným pojmem, ale skutečností.

Společnost TC MACH, s.r.o. klade důraz na vývoj, který přináší řadu unikátních patentů. Je držitelem řady ocenění, například Grand Prix Frigotherm 2003, 2004, 2005, Zlaté medaile Stavebního veletrhu SHK Brno 2005, Čestného uznání For Arch Praha 2005, Čestného uznání Aqua-therm 2004, Ceny zdraví a bezpečného životního prostředí 2003 nebo ceny Spokojený zákazník 2002.

Pokud máte vysoká očekávání, pak jsou pro Vás tepelná čerpadla MACH tou správnou volbou.

 

Datum: 12.10.2005
Organizace: Tepelná čerpadla MACH, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czTřebíč plánuje rekonstrukci zimního stadionu za 200 milionů, pokud dostane dotaciVěznice nebo hotel? Architekti navrhli vězení, které nemá trestat ale napravovatObecné požadavky na nádrže dešťové, šedé nebo bílé vody - I.Lavmi for Primalex: Harmonické řešení interiéru