Výpočtový program na tepelné ztráty od Pražské energetiky, a.s.

Datum: 24.7.2003  |  Autor: Jiří Sommer  |  Firemní článek

Pražská energetika, a.s. nabízí na svých internetových stránkách výpočtový program na určení tepelných ztrát objektu. Program je určený široké veřejnosti a formou svého zpracování je ideální pro amatérské, ale i téměř profesionální využití.

Jsou-li k dispozici technické údaje o jednotlivých stavebních konstrukcích objektu, zadává uživatel tyto údaje do předvyplněného dotazníku, který automaticky dopočítává tepelné propustnosti jednotlivých stavebních konstrukcí.

Nemá-li uživatel potřebné konkrétní informace o stavebních konstrukcích objektu, může využít nabídky programu a zadávat pouze orientační rok výstavby (pro činžovní domy) a program automaticky zvolí skladbu stavebních konstrukcí v té době obvyklou, které přiřadí správné hodnoty tepelných propustností.

Pomocí tohoto programu si zájemce jednoduše, rychle a zdarma zjistí velmi přesný odhad tepelné ztráty svého bytu nebo domu a může se začít zajímat o topný zdroj a jeho potřebný výkon.

Součástí tohoto programu je i automatický návrh potřebného příkonu (výkonu) např. elektrokotle nebo akumulačních kamen a dokonce i nabídka zcela konkrétního typu akumulačních kamen za velmi výhodné ceny zajištěné Pražskou energetikou, a.s.

 

Datum: 24.7.2003
Autor: Jiří SommerSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcíchDiskuse (3 příspěvky, poslední 16.02.2010 13:38)


Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czSilniční mosty ze dřeva? Proč ne!Stát chce půjčit mladým rodinám na bydlení až dva miliony korunDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiér