Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nové servisní středisko PYLONTECH v Olomouci

Velká událost se stala ve světě solární energie v České republice, když se společnost ifTECH stala oficiálním servisním střediskem Pylontech. Tento úspěch naznačuje nejen technickou zdatnost a odbornost týmu ifTECH, ale také rostoucí důvěru, kterou si tato společnost získává v odvětví na mezinárodní úrovni.

Jeden z největších velkoobchodů solárními komponenty od roku 2008, ifTECH přináší do tohoto nového servisního střediska svou dlouholetou zkušenost a vynikající technické know-how. „Naši servisní technici jsou špičkově vyškoleni a disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti solární energetiky, což zajišťuje, že každá oprava a údržba je provedena s maximální péčí a odborností. Výrazně také zkracujeme časy vyřízení oprav“, komentuje dění Jan Šembera, technický ředitel společnosti ifTECH.

Michal Valouch ze servisního týmu dodává: „Kromě toho jsme investovali do rozšíření našeho servisního pracoviště, které je nyní vybaveno hardwarem i softwarem pro diagnostiku bateriových úložišť, nabíjení a balancování baterií, měření parametrů jako jsou kapacity, vnitřní odpory a napětí článků. Jsme schopni provádět opravy a výměny náhradních dílů, které máme na skladě. Provádíme testování všech opravených produktů na zkušebně. Díky investicím do vybavení dílny máme k dispozici přesné měřící přístroje pro měření elektrických veličin, výkonné zdroje pro nabíjení bateriových modulů, balancery pro vyrovnávání napětí článků, osciloskop pro kontrolu průběhů napětí a proudů. Na zkušebně jsou k dispozici měniče různých výrobců pro testování a měření.“

Pro usnadnění komunikace a správy reklamací zavedla společnost ifTECH tiketový systém. Ten umožňuje zákazníkům pohodlně a rychle registrovat reklamace a servisní požadavky a online sledovat jejich stav po celou dobu.

Celý tým ifTECH je nadšen tímto novým vývojem a pevně věří, že servisní středisko posílí pozici velkoobchodu na trhu solárních technologií nejen v České republice.

Pro více informací o našich službách navštivte naši webovou stránku nebo nás kontaktujte přímo.

více informací o našich službách


ifTECH s.r.o.
logo ifTECH s.r.o.

Velkoobchod - solární panely, fotovoltaické panely, fotovoltaika, konstrukce pro solární elektrárny, solární měniče, skladování energie, bateriové systémy, rozvaděče, optimizéry, elektromobilita - dobíjecí stanice na elektromobily.

 
 
Reklama