Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nové magnetické filtry IVAR.DIRTSTOP XL®

Nové magnetické filtry IVAR.DIRTSTOP XL® s trojitou separační funkcí zabezpečují odstranění všech železitých i mechanických nečistot z otopných a chladicích systémů.


Voda, cirkulující v uzavřených okruzích otopných a chladicích systémů, obsahující nečistoty tvořené převážně pískem, částečkami rzi a šponami, může způsobit rychlé opotřebení, poškození nebo snížení životnosti kotlů, alternativních zdrojů, oběhových čerpadel, regulačních prvků, měřičů spotřeby tepla a dalších komponentů. Magnetické filtry zlepšují tepelnou výměnu, zvyšují celkovou účinnost otopného systému a chrání jej po mnoho let díky pravidelné údržbě a čištění.

V nabídce společnosti IVAR CS jsou nové kvalitní magnetické filtry nabízené pod typovým označením IVAR.DIRTSTOP XL® s trojitou separační funkcí. Nabízené magnetické filtry jsou vybaveny trvalým neodymovým magnetem se silnou magnetickou indukcí 2 x 12.000 Gauss, který účinně separuje nečistoty železitého původu. Vyzkoušená a patentovaná technologie silného permanentního magnetu zaručuje prakticky 100% odstranění oxidu železnatého již při prvním průtoku otopné vody magnetickým filtrem. Filtrační sítko s porozitou 800 µm pak separuje i všechny nečistoty nemagnetického původu.

Magnetický filtr IVAR.DIRTSTOP XL® kombinuje trvalou a účinnou ochranu otopného systému s kompaktními rozměry a velmi snadnou instalací, údržbou a čištěním bez potřeby vypouštění systému.

Více informací


IVAR CS spol. s r.o.
logo IVAR CS spol. s r.o.

Společnost IVAR CS spol. s r.o. působí, jako reprezentant obchodně technického zastoupení řady evropských firem působících v oboru TZB dle kategorizace použití. IVARTRIO - rozvody podlahového vytápění, rozvody k otopným tělesům včetně jejich připojení, ...

 
 
Reklama