Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Pronájem mrazicích kontejnerů, tepelných čerpadel i chladicích zařízení

Rychlé dodání mrazicích a chladicích kontejnerů během letního výpadku

Výpad chlazení během léta může být noční můrou pro mnohé, kteří potřebují udržovat produkty v chladu nebo mrazu. Termíny dodání náhradních dílů v dnešní době mohou být až příliš dlouhé a proto je zde možnost rychlé pomoci díky chladicím a mrazicím kontejnerům Trane Technologies.

Plug-and-play system pro udržení zboží při teplotě od -70°C do +40°C. Vhodné například pro skladování vinných hroznů před zpracováním, nebo léky či jiné potraviny.

V případě potřeby nebo nedostatečného výkonu chladicího systému Vám může Trane vyjít vstříc a dodat potřebnou technologii k udržení teploty.

Pomoci v tomto období mohou také mobilní vzduchem chlazené chillery, vzduchotechnické jednotky, tepelná čerpadla. Ty mohou navýšit na nezbytně dlouhou dobu chladicí výkon, nahradit stávající chladicí stroj během opravy nebo přečkat období do dodání nové jednotky a to bez nutnosti investice. 

Za pomoci hydraulický hadic se propojí chiller se stávajícím chlazeným okruhem, zapojí se elektrický kabel a tím dodá požadovaný výkon.

Pokud řešíte klimatizaci prostoru bez možnosti napojení na vodu, tak je k dispozici vzduchotechnika s chillerem nebo plug-n-play rooftop pro cirkulaci a dodání chladného vzduchu zejména pro komfort lidí na provozovně.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte
Trane Rental team
rental@trane.cz
+420 702 212 196

Více informací


Trane ČR spol. s r.o.
logo Trane ČR spol. s r.o.

Pronájem průmyslového chlazení a vytápění (chladicí jednotky "chiller", mobilní klimatizace a tepelná čerpadla). Služby půjčovny "Trane Rental Services" nabízejí pronájem širokého spektra zařízení pro plánované a neplánované potřeby jako jsou průmyslové ...

 
 
Reklama