Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Nová pobočka MARO Havlíčkův Brod

Otvíráme novou prodejnu MARO se sortimentem zboží topení, voda, plyn, koupelny.

1. prosince 2021 jsme spustili provoz nové pobočky MARO v Havlíčkově Brodě. Prodejna je určena pro velkoobchodní i koncové zákazníky. Na prodejní ploše 450 m2 naleznete sortiment z oblasti topení, voda, plyn, sanitární technika, sanitární keramika, koupelnové vybavení, inženýrské sítě a koupelnová chemie. Naši odborníci vám poskytnou při nákupu profesionální poradenství a provedou vás širokou škálou výrobků od více než 150 předních dodavatelů.

Kontaktní údaje:

MARO s.r.o., obchod a projekce
Pražská 2752
Havlíčkův Brod 580 01
E-mail: havlickuvbrod@maro.cz
Telefon: +420 733 713 366

Otevírací doba:

Pondělí-pátek: 7:00 - 16:30

O společnosti:

Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce je ryze česká obchodní společnost působící v oblastech topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě, koupelnové vybavení, obklady a dlažby. Specializovaný velkoobchod pro odborníky, maloobchodní prodejce pro běžné spotřebitele a koupelnová studia přinášející inspiraci pro každého. V současnosti naleznete naše pobočky v 12 městech České republiky, centrála společnosti je v Pardubicích.

Nová pobočka MARO Havlíčkův Brod


MARO s.r.o., obchod a projekce
logo MARO s.r.o., obchod a projekce

Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce je velkoobchod pro topenáře a instalatéry. Provoz maloobchodů, E-shopu B2C a koupelnových studií. 12 poboček v České republice. Široký záběr sortimentu výrobků z oblasti topení - voda - plyn- koupelny od více něž ...

 
 
Reklama