Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Záchytné vany EUROKRAFT, QUIPO, CEMO a Justrite od KAISER+KRAFT

Vše pro manipulaci s nebezpečnými látkami najdete v komplexní nabídce zařízení pro průmyslový provoz od KAISER+KRAFT. Vyberte si vhodné nádoby a záchytné vany k zachycení nebezpečných kapalin a chemikálií či pomůcky k jejich skladování, přepravě a stáčení.


Pro bezpečnou přepravu a uskladnění kapalin v sudech, bečkách a nádržích jsou k dispozici ocelové záchytné vany, skladovací a přepravní palety se záchytnou vanou, pojízdné záchytné vany, paletové záchytné vany ze sklolaminátu, podlahové záchytné vany, univerzální a regálové vany z PE pro malé nádoby, záchytné vany pro sudy, záchytné vany z PE pro cisternové nebo tankové kontejnery a přepravní záchytné vany.

Skládací záchytné vany QuickBerm® umožňují přejíždění nákladními automobily, stohovači a rudly na sudy. Možnost složení usnadní přepravu a skladování.

Bezpečné skladování umožní vanové police, regály pro sudy a malé nádoby, sudové regály, stohovací podstavce a závěsné regálové vany.

Manipulaci s kapalinami ulehčí stáčecí nástavce a podvozky pro sudy a malé nádoby.

Kaiser+Kraft,spol. s r.o.
logo Kaiser+Kraft,spol. s r.o.

Společnost KAISER+KRAFT je předním dodavatelem vybavení provozů, skladů a kanceláří. Široký sortiment nabízí více než 55.000 produktů té nejvyšší kvality. Vaše kancelářské prostory vybaví ergonomickými židlemi, výškově přestavitelnými stoly, regály ale ...

 
 
Reklama