Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jak udržet pořádek ve skladech, dílnách, archivech či garážích?

Široký výběr sortimentu pro firmy, který Kwesto nabízí, zahrnuje i praktické regály a regálové systémy. Ty pomohou udržet vše na svém místě, ať už v rodinné garáži nebo ve skladu stavební firmy.

Pro různé typy podnikání nabízí Kwesto e-shop praktické úložné prostory k různým účelům. Pro podnikání v gastronomii využijete hygienické potravinářské regály. Pro stavební firmu se zase vyplatí pořízení vysoce odolných paletových regálů, které unesou až 4,5 tuny materiálu.

Na e-shopu Kwesto pak naleznete i regály na pneumatiky, sudy, chemikálie a mnoho dalších. Nechybí ani praktické značení pro regály, abyste vždy věděli, kde jste co uložili.

Prohlédněte si širokou nabídku regálů a regálových systémů. Zboží je možné si objednat přímo na stránkách Kwesto nebo na telefonním čísle 266 793 739 v případě, že je vám milejší možnost vytvořit objednávku po telefonu s asistencí našich operátorů.

Jaké nabízíme výhody při objednání zboží u nás v Kwesto?
  • zboží dodáváme již do 24 hodin
  • dopravu máte od nás zdarma
  • nevyžadujeme žádný minimální odběr
  • záruka na zboží je u nás minimálně 3 roky
  • máte právo na vrácení zboží do 30 dní
Kwesto Service, s.r.o.
logo Kwesto Service, s.r.o.

KWESTO prostřednictvím svých katalogů a internetových stránek nabízí zákazníkům více než 12.000 produktů od základního vybavení kanceláří až po zařízení výrobních provozů. Na své si přijde nejen zákazník hledající základní výrobky denní potřeby jako jsou ...

 
 
Reklama