Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Vybíráme vybavení dílny a nářadí. Čemu věnovat pozornost?

Splnili jste si svůj dlouholetý sen a začínáte si zařizovat vlastní dílnu? V takovém případě je potřeba vybírat skutečně důkladně, neboť by vám v této místnosti nemělo chybět nic důležitého.

Vybavení dílny musí být kvalitní i variabilní


Obecně se uvádí, že vhodná velikost dílny by měla být 3×3 metry, ale samozřejmě čím více místa, tím variabilnější vybavení. Pokud již aktuálně máte prostor pro dílnu vyhrazen, je potřeba přistoupit k jejímu zařízení. V prvé řadě budete potřebovat pracovní stůl a dílenské světla, lampy či projektory, neboť s nimi budete moci pracovat i za temných večerů.

Náš tip: sháníte kvalitní vybavení do dílny? Potom navštivte e-shop Leroymerlin.cz, kde naleznete vše potřebné.


V dílně má pochopitelně své důležité místo rovněž další zařízení, bez kterého se s největší pravděpodobností neobejdete. V této oblasti je k dispozici řadu výrobků, tedy např. univerzální vysavače, generátory apod. Samozřejmě záleží na vás, co všechno budete ke své činnosti potřebovat, nicméně pamatujte, že zařízení dílny musí být kvalitní a variabilní zároveň.

Ruční nářadí a elektronářadí

Aktuálně existuje pestrý sortiment nářadí. Hodit se pochopitelně bude klasické ruční nářadí, ale důležité je především kvalitní elektronářadí. S ním si můžete značně usnadnit práci, a to bez snížených nároků na kvalitu. Do této kategorie patří např. vrtačky, přímočaré pily či brusky, ale každý správný kutil jistě sám nejlépe ví, co všechno si v této oblasti může pořídit.

Náš tip: pokud žádáte tu nejvyšší kvalitu, prohlédněte si špičkové elektronářadí, které si dnes lze pořídit zcela bez problémů.