Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Architekti luxusních domů

Naše studio se postupem času zaměřilo převážně na návrhy luxusních domů a vil. Jejich návrhy jsme postupem času dovedli k dokonalosti.

Architekti luxusních domů

Naši architekti a projektanti se neustále zdokonalují v navrhování a projektování velkých a drahých staveb. Dříve jsme začínali jako firma navrhující malé domy a propracovali jsme se až k velkým a luxusním domům. Momentálně se naše architektonické studio zaměřuje převážně na luxusní domy na míru. Náročnost a složitost těchto staveb je samozřejmě jinde než u běžných typových domů. Výkresová dokumentace k dílům s vysokou cenovkou musí být bezchybná. To co však dělá luxusní domy luxusními je vždy spíše interiér samotného domu. Výběr drahých a kvalitních materiálů dokáže stavbu pěkně prodražit. My však preferujeme dobře utracené peníze investora. Tedy ne vždy to nejdražší za každou cenu, ale spíše jenom kvalitní tam kde to má logické opodstatnění.

Architektonické studio Master Design
logo Architektonické studio Master Design

Architektonický ateliér MASTER DESIGN navrhuje, projektuje a realizuje stavby moderních a luxusních rodinných domů. Naše architektonická studia naleznete v Praze, Ostravě, Brně a Olomouci. Naši architekti a projektanti navrhují moderní domy a interiéry po ...

 
 
Reklama