Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Čištění a údržba infrapanelů nemůže být jednodušší

Konstruce infrapanelů Welina a použité hi-tech materiály s vysokou účinností a odolností proti poškození, zajišťují tvarovou i vzhledovou stálost po desítky let.


Hladký vysoko-emisivní povrch s jemnou mikroskopickou strukturou, zabraňuje usazování prachu a díky prakticky nulovým hodnotám elektrosmogu ani nepřitahuje prachové částice a tedy v běžném provozu infrapanely Wellina nevyžadují žádnou údržbu. Od září 2018 je na infrapanely WELLINA záruka 10 let.

Infrapanely Wellina lze čistit běžnými čisticími prostředky

V případě zašpinění povrchu lze pro infrapanely bez tisku použít běžné mýdlové čističe, v případě zamaštění nebo výrazného znečištění lze použít líh a jemným hadrem infrapanel očistit. Infrapanely s tiskem doporučujeme jemně čistit pouze vlhkým jemným hadříkem a dočista utřít. Motivy infrapanelů Wellina jsou jako jediné na trhu ochráněny matným lakem který zabraňuje při čištění poškození motivu a změně lesku tělesa po čištění !
Skleněné panely doporučujeme čistit běžnými prostředky na sklo. Krytí infrapanelů Wellina je IP65 – lze je provozovat i v prostředí s tryskající vodou ze všech směrů, mají nejvyšší krytí vůči nečistotám a vodě na trhu a tedy nemusíte mít obavy při čištění vodou, nebo provozem v náročných prostředích!

Infrapanely vždy čistěte ve vypnutém stavu. Nikdy nepoužívejte abrasivní čisticí prostředky.

USby s.r.o. - Infratopení WELLINA
logo USby s.r.o. - Infratopení WELLINA

Sálavé infrapanely. Obchodní zastoupení originálního sálavého infratopení WELLINA® rakouského výrobce - společnosti REDWELL Manufactur GmbH působícího na světovém trhu s infrapanely již od roku 1998. Úspora nákladů na vytápění až 50 %!

 
 
Reklama