Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Získejte typový projekt rodinného domu zdarma

Dům jedním tahem nabízí svým zákazníkům typové projekty rodinných domů ZDARMA. Vyberte si z katalogu úsporných, nebo nízkoenergetických a pasivních domů!

Získejte typový projekt rodinného domu ZDARMA

Dům jedním tahem nabízí zákazníkům kompletní typové projekty svých montovaných domů z keramického betonu zcela ZDARMA. Stačí si objednat dům ve fázi hrubé stavby, nebo domu k dokončení a typový projekt je váš!

Ve 2 katalozích Dům jedním tahem najdete celkem 33 propracovaných projektů úsporných i nízkoenergetických a pasivních rodinných domů, které vznikaly na základě nejčastějších požadavků zákazníků DJT. I přes to, že se jedná o projekty typové, je možné je upravit dle individuálního přání zákazníka. K nejčastějším požadavkům na úpravu typového projektu patří:
  • přístavba garáže
  • zrcadlové převrácení půdorysu
  • úpravy vnitřních dispozic (posunutí oken, příček apod.)
  • nebo individuální volbu vytápění

Prohlédněte si typové domy Dům jedním tahem: 25 úsporných rodinných domů a 8 nízkoenergetických (pasivních) rodinných domů. Pokud vás osloví, neváhejte kontaktovat obchodně-technické poradce DJT , kteří vám budou nápomocni při zodpovídání vašich otázek, zajistí prohlídky referenčních domů i probíhajících staveb apod.

Více na www.dumjednimtahem.cz
LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.
logo LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

Montované domy - Dům jedním tahem Rychlý stavební systém z keramického LiaporBetonu, spojení přírodního materiálu a promyšlené stavebnicové technologie přináší rychlé a kvalitní řešení vašeho rodinného domu. Varianty dodání v různých fázích výstavby ...