Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jak vytvářet chytřejší a šetrnější budovy? Zjistěte na konferenci SMART BUILDING 2018

4. ročník konference propojí témata chytrých a šetrných budov, představí nové technologie a inovativní řešení, ukázky realizací i zkušenosti odborníků.

Nedostatek přírodních zdrojů a změny klimatu představují velké výzvy pro příští desetiletí. Snižování spotřeby energií a využití obnovitelných zdrojů patří mezi hlavní cíle chytrých měst, v nichž budovy hrají nejvýznamnější roli v energetické náročnosti.

4. ročník konference propojí témata i technologie chytrých a šetrných budov, představí inovativní řešení a jejich spojení pomocí inteligentních technologií, přinese informace o aktuálních trendech a vývoji trhu v ČR i celosvětově.
Seznámí Vás s možnostmi projektování, přinese ukázky realizací a zkušenosti z praxe. Konference je akreditována ČKA.

Hlavní tematické bloky:
  • Blok 1 : CO OVLIVŇUJE VÝVOJ INTELIGENGNÍCH BUDOV
  • Blok 2 : JAKÉ JSOU TECHNOLOGIE A SMART ŘEŠENÍ
  • Blok 3 : JAK VYTVÁŘET CHYTŘEJŠÍ A ŠETRNĚJŠÍ BUDOVY
  • Diskuze v závěru každého bloku.

Pro koho je konference určena? Konference je určena zvláště pro architekty, projektanty, elektro projektanty, developery, investory a představitele stavebních společností, studenty a další odborníky.

Registrujte se na konferenci včas! Více o konferenci najdete na: http://achb.cz/smartbuilding/


Konferenci pořádá nezávislé sdružení odborníků a firem Asociace chytrého bydlení ve spolupráci s Economia, a.s., pod záštitou České rady pro šetrné budovy (CZGBC).

Asociace chytrého bydlení
logo Asociace chytrého bydlení

Asociace chytrého bydlení (ACHB) je nezávislé sdružení, které se podílí na výzkumu, propagaci a osvětě inteligentních domů a budov, jež svým uživatelům nabízejí zdravější, komfortnější bydlení a zároveň efektivní a snadné řízení domácnosti. ACHB sdružuje ...

 
 
Reklama