Zdají se vám některé úklidové úkoly nemožné?

Datum: 15.4.2018 5:38  |  Organizace: Kärcher spol. s r.o.   |  Firemní zpráva

Mission: Impossible je špičková filmová série, a my jsme nadšeni z tohoto partnerství. Chceme ukázat, že mnoho úklidových úkolů, které se zdají být nemožné, se s našimi výrobky stávají snadnými.

Kärcher spol. s r.o.
Modletice 141
251 01 Modletice

tel.:+420 323 606 014
e-mail:
web:www.karcher.cz

Na oslavu nadcházejícího uvedení filmu "Mission: Impossible - Fallout" do kin odstartovala firma Kärcher rozsáhlou marketingovou kampaň. Aku stěrka Kärcher, tlaková myčka a multifunkční vysavač se objeví právě ve spojení s motivy filmů Mission: Impossible.

"Reklamní spoty ukazují, že vše lze vyřešit během mrknutí oka.", vysvětluje Bernd Rützler, výkonný viceprezident Corporate Marketing & Brand Management společnosti Alfred Kärcher GmbH & Co. KG. "Kampaň s vysokým nasazením podporuje prodej v období březen–srpen 2018."

Televizní kampaň v nejsledovanějších časech
Reklamy Kärcher představují narážky na ikonické scény z filmů
Reklamy Kärcher představují narážky na ikonické scény z filmů "Mission: Impossible", přesně jako tato scéna z TV spotu na vysokotlakou myčku.

V centru zájmu televizní kampaně stojí aku stěrka na okna, tlaková myčka a multifunkční vysavač. Jednotlivé reklamy představují narážky na ikonické scény z filmů "Mission: Impossible", jsou vtipné, zábavné a zaujmou nejen milovníky akčních filmů, ale všechny spotřebitele. Spoty jsou v ČR vysílány postupně na jednotlivé produkty - na aku stěrku Kärcher a na tlakovou myčku Kärcher Full Control.

Agentura Jung von Matt /NECKAR vtipným způsobem propojila stěžejní akční scény filmů Mission Impossible s produkty společnosti Kärcher. Do hlavních rolí obsadila obyčejné lidi, kteří se každodenně potýkají s úklidem své domácnosti a díky chytrým pomocníkům z řady výrobků Kärcher se stávají hrdinnými „úklidovými“ agenty, pro něž stejně jako pro hlavního hrdinu filmu, není žádná mise nesplnitelná a dokážou tak každou úklidovou misi lehce zvládnout. Spoty jsou podbarveny charakteristickou hudbou filmů Mission Impossible.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely