Zplyňovací kotel na dlouhá dřevěná polena BIOTEC-L s lambda sondou

Datum: 22.9.2017 4:33  |  Organizace: LIPOVICA trade s.r.o.  |  Firemní zpráva

Topná sezóna se blíží, je tedy potřeba se vybavit kvalitním spolehlivým kotlem pro cenově dostupné palivo, jež ulehčí co nejvíce práce a přitom zajistí pohodlné, nízkonákladové a ekologické vytápění.

LIPOVICA trade s.r.o.
Dukelská třída 102
614 00 Brno

tel.:541 214 114
e-mail:
web:www.lipovica.cz

Výrobce Centrometal se snaží těmto požadavkům vyhovět už přes 50 let. Přichází s novinkou v oblasti pyrolitického spalování s hlubokou spalovací komorou 550 mm - s absolutním spálením veškerého paliva. Minimální doba přikládání je 3,5 - 4,5 hodiny pro max. jmenovitý výkon. Po aktivním hoření lze přejít do vyčkávacího módu, kdy se v kotli na dalších 8 - 12 hodin udržuje jen žhavý žár - kotel je po celou dobu připraven k rychlému rozhoření nové dávky dřeva. Vytápění si přizpůsobíte vašim potřebám. Nespornou výhodu představuje intuitivní sledování a ovládání funkcí kotle pomocí barevného touch displeje. Kotel lze i dálkově sledovat a řídit přes mobil, tablet nebo počítač. Všechny vnitřní procesy v kotli jsou automaticky řízené - citlivá lambda sonda vypouští do vzduchu jen obláčky páry.

BIOTEC-L lze připojit jak do otevřeného otopného systému, tak uzavřeného s připojením k akumulační nádrži CAS (též v nabídce produktů společnosti LIPOVICA trade s.r.o.).

V neposlední řadě je tento teplovodní kotel vyrobený z kvalitní oceli (5 mm), což Vám při řádné údržbě zaručí dlouholetou spolehlivost (záruka s pravidelným ročním servisem 5 let). Údržba je snadná i díky schopnosti kotle spálit veškeré dřevo. Vysoká účinnost a ekonomický provoz kotle šetrný k životnímu prostředí splňuje 5. emisní třídu s hořením dle normy EKODESIGN (kotel certifikován v SZU Brno).

Společnost LIPOVICA trade s.r.o. tento kotel uvádí na trh za akční cenu CZK 69 999 bez DPH pro 25 kW verzi - registrovanou v kotlíkových dotacích pod SVT kódem 8442.

Zplyňovací kotel na dlouhá dřevěná polena BIOTEC-L s lambda sondou
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Témata 2018

Tabulky a výpočty
 
 

Aktuální články na ESTAV.czArchitektonicky zdařilou továrnu na zpracování bambusu postavili z betonuObjem veřejných stavebních zakázek do června vzrostl o 82 procentPožadavky na doplňování pitné nebo užitkové vody do vodovodu – V.Bezúdržbové terasy Terrace Massive Pro