Krabice, které šetří váš čas!

Datum: 14.9.2017 4:55  |  Organizace: RAJAPACK s.r.o.  |  Firemní zpráva

Perfektně padnoucí velikost obalu při přepravě a skladování ušetří nejen prostor, ale hlavně peníze! Pokud je obal navíc vybaven automatickým dnem a samolepicím proužkem, šetří i Váš čas.

RAJAPACK s.r.o.
Nupaky 148
251 01 Říčany u Prahy

tel.:800 500 515,
e-mail:
web:www.rajapack.cz

Klopové krabice Varia standard s automatickým dnem

Dno krabice složíte jednoduše zatlačením na hrany krabice a speciální systém zajistí, že se Vám během přepravy neotevře. Díky výsekovým drážkám na krabici, které jsou od sebe vzdáleny po 10 mm, si sami zvolíte výšku krabice, kterou právě potřebujete. Výšku můžete pomocí řezacího nože nastavit již od 100 mm až do 250 mm. Minimální volný prostor v krabic znamená také minimum výplňového materiálu!

Klopové krabice s automatickým dnem a samolepicím proužkem

Lepicí pásku již nebudete při balení potřebovat, pokud se rozhodnete pro krabici, která disponuje automatickým dnem a zároveň má horní klopu opatřenou samolepicím proužkem. Ten se Vám postará o kvalitní, a hlavně rychlé uzavření krabice. Snadné otevření balíčku zajišťuje perforační proužek, který umožňuje bezproblémové a hlavně bezpečné otevření, aniž by hrozilo pořezání. Třívrstvá vlnitá lepenka a zpevněné dno zaručují bezpečnost během přepravy!

Veškeré obaly a mnoho dalšího naleznete na www.rajapack.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Témata 2018

technická podpora výrobců
 
 

Aktuální články na ESTAV.czArchitektonicky zdařilou továrnu na zpracování bambusu postavili z betonuObjem veřejných stavebních zakázek do června vzrostl o 82 procentPožadavky na doplňování pitné nebo užitkové vody do vodovodu – V.Bezúdržbové terasy Terrace Massive Pro