Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Lidé si musí vylicitovat férové služby

V dnešní době by nikdo nekoupil mléko, jogurt či jiné potraviny, kde není uvedené datum spotřeby. U elektřiny a plynu, které nás stojí někdy i třetinu domácího rozpočtu, však většina lidí netuší, dokdy mají zajištěny dodávky od svého dodavatele.

V momentě, kdy se domácnost rozhodne změnit dodavatele a ušetřit tak peníze, teprve zjišťuje, jak obtížné je smlouvu ukončit. Dodavatelé spoléhají na nepřehlednost smluv a díry v zákoně.

Z více než 4 milionů domácností v České republice jen 6 % v loňském roce změnilo svého dodavatele energií. Důvod je jasný. Strach, že když člověk změní dodavatele, můžou mu odpojit elektřinu úplně, obava ze sankcí při ukončení smlouvy, pocit podporovaný velkými hráči na trhu, že změna je něco, co se nevyplatí. Přitom opak je pravdou.

Právě proto společnost eCENTRE, a.s. v roce svého 10letého působení na trhu k 1.10.2016 slavnostně spustila zcela novou službu LICIT, která nabízí lidem nejen výhodné ceny a podmínky ze sdružených aukcí, ale také zajištění celého průběhu změny dodavatele tak, aby se lidé nemuseli o nic starat.

„Přes 30 tisíc domácností, které s námi ušetřily, je jasným důkazem toho, že sdružené aukce energií přinášejí prokazatelné úspory v řádech tisíců korun do domácích rozpočtů. Teď ale chceme nejen snížit lidem ceny, ale především změnit stav věcí a poskytnout službu každé domácnosti v této republice, aby mohla platit méně a nemusela se ničeho obávat při změně dodavatele.

Služba LICIT může nabídnout ceny z aukcí do každé domácnosti,“ vysvětluje Vítězslav Grygar. Společnost eCENTRE se rozhodla nabídnout lidem zajištění veškerého servisu při hlídání nejvýhodnějších cen a podmínek v čase. „LICITEM přebíráme veškerou zodpovědnost za případné sankce. Garantujeme klientům cenovou výhodnost, bezproblémové zajištění dodávek, právní servis, ale především přebíráme veškerou komunikaci se stávajícími dodavateli klientů, která je mnohdy pro lidi velmi náročná a obtěžující,“ sdělil zásadní výhody nové služby LICIT Vítězslav Grygar.

 
 
Reklama