Externí spolupráce přes poptávkový systém

Datum: 15.9.2016 4:44  |  Organizace: Poptávej.cz  |  Firemní zpráva

Najít kvalitního partnera pro spolupráci v podnikání dá pěkně zabrat. Jděte tou nejefektivnější cestou a využijte poptávkový systém.

Poptávej.cz
Barrandova 1920/5
143 00 Praha 12 - Modřany

tel.:601 601 581
e-mail:
web:www.poptavej.cz

Občas se firmám a podnikatelům stává, že získají zakázku, ke které potřebují dodatečné síly. Zpravidla potřebují pomoc co nejdříve. Všichni, kteří se do takové situace dostanou, by měli zkusit poptávkové systémy. Jedním z nich je www.poptavej.cz.

Stačí vyplnit poptávkový formulář a specifikovat zde, jakou službu potřebujete. První nabídky přichází během prvního dne od zadání poptávky na portále. Důležité je popsat očekávané služby co nejpřesněji. Nabízející totiž mají lepší představu o tom, jak dlouho jim bude práce trvat a zda na ni mají čas. Zároveň ve formuláři uvádíte lokalitu působiště, a díky tomu vás osloví zejména lidé z dostupného okolí. Dostanete vždy maximálně 10 nabídek na jednu poptávku, každá vždy na míru vašim požadavkům.

Webové stránky Poptávej.cz zkuste i při hledání nových zakázek. K tomu je potřeba, abyste se zaregistrovali. Platíte pak vždy jen za poptávku, kterou se sami rozhodnete oslovit a nemusíte se vázat na určitou dobu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu