Tendrujte dodavatele na internetu a bez starostí

Datum: 2.9.2016 4:39  |  Organizace: Poptávej.cz  |  Firemní zpráva

Výběr dodavatele není nikdy snadný. Zadavatel totiž musí porovnat jak cenu, tak kvalitu nabízeného zboží a služeb. Přitom proces výběrového řízení je namáhavý, a proto od něj řada firem upustí.

Poptávej.cz
Barrandova 1920/5
143 00 Praha 12 - Modřany

tel.:601 601 581
e-mail:
web:www.poptavej.cz

Vždy však existuje alternativa. V tomto případě jsou jí poptávkové servery jako například www.poptavej.cz. Pokud zde vyplníte formulář na poptávku po dodavateli materiálu či jakýchkoliv služeb, můžete čekat první návrhy již během prvního dne od zveřejnění. Čím přesnější popis očekávaných služeb zadáte, tím pravděpodobněji budete mít méně práce s výběrem. Zároveň ve formuláři uvádíte lokalitu působiště, a díky tomu vás osloví zejména dodavatelé z dostupného okolí. Dostanete vždy maximálně 10 nabídek na jednu poptávku, každá vždy na míru vašim požadavkům.

Poptávej.cz využijte i ke shánění nových zakázek. K tomu je však potřeba, abyste se zaregistrovali. Neplatíte žádný vysoký jednorázový roční poplatek. Zaplatíte vždy jen za poptávku, kterou se sami rozhodnete oslovit.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %