Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

21. ročník soutěže Rozpočtujeme s Callidou se blíží

Rok se s rokem sešel a je tu opět soutěž! Rozpočtujeme s Callidou, tak se jmenuje soutěž pro studenty, která si už nastálo našla místo v jarním kalendáři akcí středních a vysokých škol.

Toto klání studentů pravidelně pořádá společnost Callida, s. r. o. ve spolupráci s katedrou ekonomiky a řízení ve stavebnictví, Fakulty stavební ČVUT Praha, a letos se koná již 21. ročník. Soutěž je rozdělená do dvou kategorií.

  • Ve středu 6. 4. 2016 se utkají střední školy z celé České republiky. V tomto ročníku středoškoláci poměří své znalosti při sestavování či kontrole stavebního rozpočtu.
  • Den na to, 7. 4. 2016, své znalosti z oblasti rozpočtování prověří vysokoškolští studenti z ČVUT Praha a VUT Brno Soutěžní zadání připravuje zkušená rozpočtářka s více než dvacetiletou praxí v oboru Helena Kalivodová.

Pro studenty je to jedinečná příležitost srovnání svých znalostí se svými souputníky z ostatních škol a možnost vyhrát i hodnotné ceny, které čekají na tři nejlepší. Pro všechny účastníky je pak v předvečer soutěže zajištěný kulturní program – návštěva představení v pražském divadle ABC. Nezbývá než popřát všem hodně úspěchů v soutěži.

Partneři soutěže jsou Baumit, Českomoravský beton a. s. a VAPIS stavební hmoty s. r. o.

Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama