Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
zateplení
rozúčtování nákladů
financování oprav
rekonstrukci kotelny
čistou fasádu
Zjisti více
První on-line konference portálu TZB-info
Rekonstrukce a provoz bytových domů
středa 9.12.2020od 10:00 hod.
Registrovat se
Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nehořlavé polyuretanové hadice PUR UN o deklarované třídě hořlavosti V-0 podle UL 94.

Nehořlavé hadice PUR UN s třídou hořlavosti V-0 dle UN94. Hadice jsou vhodné pro sání, odsávání i foukání do prostředí s vysokými požadavky na hořlavost materiálu. Průměry od 20 mm až do 500 mm.

Hadice PUR UN jsou vyrobené z nehořlavého polyuretanu, vyztužené poměděným spirálovým drátem. Hadice splňující třídu hořlavosti V-0 podle normy UL-94 (Underwriters Laboratories). Hadice PUR UN jsou určené pro odsávací, odprašovací a ventilační systémy v prostředí s nebezpečím požáru a všude tam, kde je požadovaná nehořlavost materiálů. Odolávají teplotám od -30°C až do 80°C, jsou samozhášivé, odolné proti abrazivům a proti přetření. Jsou velmi flexibilní, stlačitelné a vyrábějí se v mléčném neprůhledném provedení. Hadice PUR UN jsou vhodné například pro odtah horkého a studeného vzduchu, odsávání sypkých abrazivních částic jako prach, piliny, pelety, granuláty atd. V různých průmyslových odvětvích.

Hadice PUR UN nabízíme v rozmezí průměrů od 20 mm až po 500 mm a tloušťkami stěn polyuretanu od 0,5 až po 1,4 mm.

ATH INTERNATIONAL
+420 720 553 181
Národních Hrdinů 55
Praha 9
190 12

ATH INTERNATIONAL
logo ATH INTERNATIONAL

Flexibilní, spirálové, odsávací, průmyslové hadice. Hadice pro dřevozpracující, nábytkářský, potravinářský, zemědělský, stavební, chemický a jiný průmysl. Pro sání pilin, hoblin, prachu, potravin, alkoholu, obilí, kukuřice. Odsávání chemikálií, výparů, ...

 
 
Reklama