Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
zateplení
rozúčtování nákladů
financování oprav
rekonstrukci kotelny
čistou fasádu
Zjisti více
První on-line konference portálu TZB-info
Rekonstrukce a provoz bytových domů
středa 9.12.2020od 10:00 hod.
Registrovat se
Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Antistatické hadice PUR EL do prostředí s nebezpečím výbuchu

Antistatické hadice polyuretanové vyztužené ocelovou spirálou. Jsou vyrobeny z polyuretanu, který má deklarovanou vodivost 10^4 ohmů. Díky těmto vlastnostem jsou hadice vhodné do výbušných prostředí.

Polyuretanové spirálové hadice vyrobené z vodivého materiálu s deklarovaným povrchovým odporem 10^4 Ohmů a vyztužené poměděným drátem, který lze uzemnit. Hadice určené pro odtah vzduchu a sání abrazivních sypkých látek v zónách s nebezpečím výbuchu a v prostředí s požadavky na vysokou antistatičnost. Hadice jsou velice flexibilní a axiálně stlačitelné, odolné proti zohýbaní a proti přetření v černém neprůhledném provedení. Hadice typu PUR EL jsou vhodné pro odsávání plynů a vzduchu, extrakcí prachu, peletu, pilin a jiných abrazivních částic v odprašovacích a ventilačních systémech.
Vyrábíme průměry od 20 mm až po 500 mm s různými tloušťkami stěn polyuretanu a to od 0,5 až po 1,4 mm.

ATH INTERNATIONAL
+420 720 553 181
Národních Hrdinů 55
Praha 9
190 12

ATH INTERNATIONAL
logo ATH INTERNATIONAL

Flexibilní, spirálové, odsávací, průmyslové hadice. Hadice pro dřevozpracující, nábytkářský, potravinářský, zemědělský, stavební, chemický a jiný průmysl. Pro sání pilin, hoblin, prachu, potravin, alkoholu, obilí, kukuřice. Odsávání chemikálií, výparů, ...

 
 
Reklama