Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

On-line vyhodnocení EPC projektů

Chystáte se realizovat nebo jste již realizovali EPC projekt? Enectiva je možnou alternativou jak velmi efektivně a transparentně vyhodonocovat jejich výsledky.

Při EPC projektech je podstatné hned několik věcí. V první řadě je to spravně navržený a připravený projekt, poté získání spolehlivého financování a v neposlední řadě transparentní a spolehlivý způsob vyhodnocení výsledků EPC projektu. Náš nový článek na blogu Enectiva se vyhodnocováním a počítáním výše dosažených úspor v rámci EPC projektů zabývá. Enectiva jako on-line nástroj pro energetický monitorig obsahuje pokročilé fuknce zaměřené na výpočet dosažených úspor. Aktuálně je lze využít v EPC zaměřených na revitalizaci osvětlení, ale pro monitoring projektů související se systémy vytápění, chlazení a vzduchotechniky.

Enerfis, s.r.o.
logo Enerfis, s.r.o.

Do nabídky Enerfis patří: energetický management, energetický audit, certifikace LEED, BREEAM, SBtoolCZ, průkaz energetické náročnosti PENB, energetická optimalizace budov, smart metering, analýza mikroklimatu, aplikace Enectiva.

 
 
Reklama