Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
zateplení
rozúčtování nákladů
financování oprav
rekonstrukci kotelny
čistou fasádu
Zjisti více
První on-line konference portálu TZB-info
Rekonstrukce a provoz bytových domů
středa 9.12.2020od 10:00 hod.
Registrovat se
Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Flexibilní hadice KLIN TPE pro odtah a odsávání spalin

Odolné a velice flexibilní hadice. Vhodné pro sání a odsávání výfukových plynů, chemických výparů. Hadice s teplotní odolností do 120°C. Hadice jsou axiálně stlačitelné, průměry od 80 mm do 1000 mm.

Hadice KLIN TPE určené speciálně pro odtah výfukových plynů a chemických výparů při teplotě až do 120°C. Hadice jsou vyrobené ze skelné tkaniny potažené pryži EPDM - SANTOPRENE poskytující velmi dobrou chemickou a tepelní odolnost. Skelet hadice je tvořen pozinkovaným spirálovým drátem, který je uzamčen pozinkovaným profilem. Díky tomu je hadice velice flexibilní, stlačitelná a při tom odolné proti přetření a ohýbaní.

Hadice KLIN TPE jsou vhodným řešením pro odsávání kouře při svařování, odtah spalin z benzinových a dieselových motorů, chemických výparů a jiných aplikací v beztlakém provozu.

Víc informací naleznete na našich stránkách nebo nás můžete kontaktovat telefonicky či navštívit na pražské pobočce.

ATH INTERNATIONAL
logo ATH INTERNATIONAL

Flexibilní, spirálové, odsávací, průmyslové hadice. Hadice pro dřevozpracující, nábytkářský, potravinářský, zemědělský, stavební, chemický a jiný průmysl. Pro sání pilin, hoblin, prachu, potravin, alkoholu, obilí, kukuřice. Odsávání chemikálií, výparů, ...

 
 
Reklama