Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Aktualizujeme a rozšiřujeme technickou podporu - nové DVD pro projektanty a montážní společnosti

Připravili jsme pro vás nové souborné DVD věnované sortimentu elektrotvarovek FRIALEN a tvarovek na tupo s materiály, které Vám pomohou a ušetří čas při projektování a také montáži.

Na tomto DVD najdete kompletní materiály pro projektování a montáž. Je zde kompletní knihovna CAD detailů, tabulky chemické odolnosti a kotvení potrubí, montážní návody a návody k obsluze svařovacích přístrojů a další techniky, montážní videa, ceník a katalog a další produktové brožury a prospekty.

Velmi cenným materiálem, který na DVD najdete, je přehled textů pro výběrová řízení ve formátu pdf i přímo použitelném formátu word. DVD Vám rádi poskytnou produktoví manažeři, nebo Vám ho zašleme poštou. Všechny materiály si také můžete stáhnout na stránkách technické podpory.

Aliaxis Utilities & Industry
logo Aliaxis Utilities & Industry

Aliaxis Utilities & Industry je více než jen pouhý dodavatel materiálu. Nabízíme široké znalosti a dlouholeté zkušenosti z celosvětové sítě silných a uznávaných značek. Pod divizní značkou Aliaxis Utilities & Industry dodává společnost Nicoll Česká ...

 
 
Reklama