Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Prohlédněte si online katalog produktů REMS 2015

Všechny výrobky REMS odpovídají bezpečnostním a protiúrazovým předpisům a splňují příslušné aktuální evropské normy dle nařízení směrnic Evropského společenství.

Navíc jsou všechny výrobky REMS – s výjímkou některého bezpečnostně nerelevantního ručního nářadí přezkoušeny a schváleny nezávislými zkušebními ústavy. Všechny výrobky REMS tak splňují zvláště vysoký standard pracovní, funkční a provozní bezpečnosti.

Ve školícím centru REMS jsou na ploše 1.600 m² k dispozici moderní a kompletně vybavené předváděcí, školící a konferenční prostory.

Online-informační systém www.rems.de nabízí rozsáhlé možnosti získat informace o skupině firem REMS, o výrobcích REMS a jejich možnostech použití a práce s nimi. Mimoto zde najde uživatel kompletní Online-katalog a podrobnou technickou dokumentaci, informace o aktuálních termínech veletrhů a adresy smluvních autorizovaných servisních dílen REMS, možnosti stažení prodejních podkladů, návodů, rozkresů náhradních dílů, obrázků výrobků a videí o výrobcích, možnosti objednání prodejních podkladů v různých jazykových verzích pro poštovní rozesílku, e-mail adresy zastoupení REMS a mnoho dalšího.

PRODUKTOVÝ KATALOG REMS 2015
 
 
Reklama