Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
zateplení
rozúčtování nákladů
financování oprav
rekonstrukci kotelny
čistou fasádu
Zjisti více
První on-line konference portálu TZB-info
Rekonstrukce a provoz bytových domů
středa 9.12.2020od 10:00 hod.
Registrovat se
Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Teplotně odolné flexibilní hadice

Průmyslové hadice s vysokou teplotní odolností až do 1100°C. Vhodné pro sání a odsávání chemických par a výparů. Hadice jsou flexibilní, vhodné do průmyslových provozů. ATH INTERNATIONAL

ATH INTERNATIONAL se zabývá výrobou a prodejem průmyslových hadic. Jednou z naších specialit jsou odolné hadice vůči vysokým teplotám.

Nabízíme hadice:

Kovové hadice – v této kategorii naleznete hadice z pozinkovaného plechu a nerezové s teplotní odolností od 300°C do 650°C. Při výběru hadice je vždy potřeba zvážit, na jaký účel bude použita (sání/odsávání/ventilace)

Hadice ze skelné tkaniny – teplotní odolnost od 230°C do 1100°C. Tento typ hadice se nazývá Klin a používá se pro odsávání při svařování, pro horké plyny atd. V nabídce máme jedno až třívrstvé hadice, vyztužené profilovanou ocelí. Hadice jsou axiálně stlačitelné a dokonale flexibilní.

Hadice silikonové – stěna hadice je tvořena silikonem, teplotní odolnost od -150°C do +260°C. Hadice jsou vhodné pro odsávání plynů a vzduchu. Dokonale flexibilní, vyztužené profilovanou pozinkovanou/nerezovou ocelí.

Hadice teflonové – teplotní odolnost je rovněž od -150°C do +260°C. Hadice vhodné pro speciální účely. Sání a odsávání výparů v agresivních prostředích.

Hadice PUR TM140 - polyuretanové hadice vyztužené drátem, u těchto hadic je zvýšená teplotní odolnost až na 140 °C. Hadice jsou odolné vůči otěru a mechanickému poškození. Vhodné pro sání a odsávání horkých pelet, granulí atd.

ATH INTERNATIONAL Vám přímí nákup na našem e-shopu. Jakožto výhradní zastoupení pro český trh rovněž nabízíme možnost spolupráce s prodejci a pře-prodejci.

ATH INTERNATIONAL
logo ATH INTERNATIONAL

Flexibilní, spirálové, odsávací, průmyslové hadice. Hadice pro dřevozpracující, nábytkářský, potravinářský, zemědělský, stavební, chemický a jiný průmysl. Pro sání pilin, hoblin, prachu, potravin, alkoholu, obilí, kukuřice. Odsávání chemikálií, výparů, ...

 
 
Reklama