Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
zateplení
rozúčtování nákladů
financování oprav
rekonstrukci kotelny
čistou fasádu
Zjisti více
První on-line konference portálu TZB-info
Rekonstrukce a provoz bytových domů
středa 9.12.2020od 10:00 hod.
Registrovat se
Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Potravinářské hadice, hadice spirálové

Průmyslové hadice pro sání, odsávání a transport potravin a potravinářských výrobků. Hadice mají certifikaci pro styk s potravinami. Vhodní pro suché a sypké potraviny, tekutiny jako mléko, džus atd.

Průmyslové hadice typu Vacuum pro sání, odsávání a transport potravin a potravinářských výrobků. Hadice mají zesílenou tloušťku stěny a jsou vyztužené drátem, který se dá uzemnit, tudíž odolávají větším tlakům. Stěna je zevnitř i zvenčí hladká pro optimalizování proudění média a snížení tření. Hadice vyrábíme ve dvou provedeních a to PVC – s vyšší odolností proti působení chemických vlivů a PUR – s lepšími vlastnostmi na mechanické opotřebení.

Spirálové hadice typu PUR SP jsou flexibilní hadice vyrobené z kvalitního polyuretanu certifikovaného pro styk s potravinami a splňují požadavky směrnice EU 2002/72. Jsou vyztužené nerezovým drátem, který se dá rovněž uzemnit. Vhodné využití pro sání a transport sypkých a suchých potravin, tabáku a dalšího. Vyrábíme průměry od 32 mm do 1000 mm.

ATH INTERNATIONAL
logo ATH INTERNATIONAL

Flexibilní, spirálové, odsávací, průmyslové hadice. Hadice pro dřevozpracující, nábytkářský, potravinářský, zemědělský, stavební, chemický a jiný průmysl. Pro sání pilin, hoblin, prachu, potravin, alkoholu, obilí, kukuřice. Odsávání chemikálií, výparů, ...

 
 
Reklama