Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

4Projects spojuje projektový tým

Spolupráce – komunikace – správa dokumentů V současnosti je kladen důraz na maximální efektivitu v celém procesu stavebních zakázek.

V současnosti je kladen důraz na maximální efektivitu v celém procesu stavebních zakázek. Veškeré činnosti jsou postaveny na snaze o co největší úsporu nákladů ve všech fázích cyklu stavební výroby. Tlak na snížení ceny čehokoliv je enormní pro všechny zúčastněné.

Podstatou 4Projects je vytvoření sdíleného virtuálního prostředí, v němž všichni členové projektového týmu sdílí dokumenty a informace. Ve 4Projects nejde o to, aby všichni dali ke sdílení všechny informace. Možná by se dal 4Projects charakterizovat jako virtuální jednací místnost. Taková komunikace je:
  • rychlá
  • přehledná
  • kontrolovatelná
  • ekonomická

4Projects je ekonomický právě proto, že eliminuje některé náklady na vícepráce z důvodu pomalého zpracovávání dokumentace a její následné distribuce, nepochopení požadavků na dokumentaci a následnou chybnou implementaci. Zamezuje absenci kontroly nad procesem vytváření dokumentace nebo sledování stavby, kdy nedostupnost správných podkladů vede k nemožnosti reagovat na proces a činit adekvátní manažerská rozhodnutí.

Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama