Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Atraktivní design a kvalita bez kompromisů, to je Kaldewei Scona

Kaldewei rozšiřuje svůj sortiment o další modelovou řadu extra plochých sprchových vaniček. Scona má všechny přednosti sprchové vaničky ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm.

Komfort, estetičnost a osobitost jsou dnes ústředními prvky moderního ztvárnění koupelen. Pro odborné projektanty a architekty je kromě prostorového uspořádání koupelny výzvou také omezený finanční rozpočet. V reakci na rostoucí poptávku po extra plochých sprchových vaničkách s možností instalace v úrovni podlahy, rozšiřuje Kaldewei svůj sortiment extra plochých sprchových vaniček o další modelovou řadu, vyhovující každému rozpočtu. Scona má všechny přednosti sprchové vaničky ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm a díky svému harmonickému tvaru zaručuje v koupelně moderní, nadčasový design. Kulatý kryt odtoku umístěný ve středu sprchové vaničky a s ním sladěný jemný spád jsou v působivém kontrastu s geometrickým vnějším tvarem a vytvářejí harmonický design extra ploché sprchové vaničky Kaldewei. Malé poloměry rohů umožňují dokonalou integraci sprchové vaničky do podlahy.

Kromě běžných sanitárních barev je Kaldewei Scona k dostání také v exkluzivních matných barvách kolekce Coordinated Coulours, které zaručují její harmonické začlenění do prostředí koupelny z přírodních povrchů jako je dřevo či kámen. Díky devíti různým rozměrům od 80 x 80 centimetrů až po 140 x 90 centimetrů představuje sprchová vanička Kaldewei Scona flexibilní řešení pro nejrozmanitější prostorové požadavky a umožňuje vytvoření moderního sprchového prostoru v úrovni podlahy v každé koupelně.

Kaldewei Scona
Kaldewei Scona
Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama