Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Nový hliníkový kompresní uzávěr Vise Action® od Southco vyhovuje evropskému standardu požární odolnosti

Southco nedávno přidalo hliníkovou verzi svého velmi úspěšného kompresního uzávěru E3 VISE ACTION®, který přináší pevné uzavření odolávající vibracím. Hliníkový E3 vyhovuje evropským požadavkům požární odolnosti pro drážní aplikace a je vhodný pro širokou škálu průmyslových odvětví.

K hlavním rysům kompresního uzávěru E3 patří nízká hmotnost, hliníková konstrukce a poskytnutí vyšší síly a delší životnosti v náročných instalacích. Shodně se stávajícími produkty je pamatováno na zjednodušenou instalaci. Hliníkový kompresní uzávěr E3 také vyhovuje evropské normě EN45545, která předepisuje požadavky na komponenty pro použití v drážních aplikacích.

Globální produktový manažer Duncan McArdle dodává: „Southco je první, kdo představil lehký hliníkový kompresní uzávěr, který vyhovuje EN 45545. Hliníkový kompresní uzávěr E3 nabízí volbu vyšší síly a korozní odolnosti v porovnání s uzávěry vyrobenými ze zinkové slitiny. Hliníkový E3 je vhodný pro použití v různých dopravních aplikacích stejně jako v nejrůznějších odvětvích průmyslu.“

Pro více informací o kompletní řadě kompresních uzávěrů E3 VISE ACTION® od Southco prosím navštivte www.southco.com nebo si o ně napište na 24/7 oddělení zákaznického servisu na e-mail info@southco.com.


Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.

Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.

Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

 
 
Reklama