Projekty JRD v pražském Prokopském údolí

Datum: 4.11.2012 16:18  |  Organizace: JRD s.r.o.  |  Firemní zpráva

Developerská společnost JRD plánuje projekty Diamantica a Rezidence Trilobit v Prokopském údolí. Realitní odborníci a architekti projekty ocenili.

JRD s.r.o.
Korunní 810/104
101 00 Praha 10

tel.:+420 739 388 777
e-mail:
web:www.jrd.cz

Developerská společnost JRD získala pro projekt vily Diamantica významnou Cenu odborné poroty za 1. umístění v soutěži Realitní projekt 2012. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad realitních odborníků. Ve stejné soutěži byl také oceněn Cenou architektů projekt Rezidence Trilobit, který se stejně jako vily Diamantica nachází v pražském Prokopském údolí.

Soutěž Realitní projekt roku 2012 je přehlídkou nejlepších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, kterou pořádá společnost Conventia, s. r. o. Soutěž navazuje na velice úspěšný loňský ročník, kde získalo JRD nejvyšší umístění a cenu architektů za projekt Vila Augustus. Společnost Conventia, s. r. o. si i letos klade za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

Vily Diamantica v kostce: 8 luxusních vil v Prokopském údolí
Vily Diamantica v kostce: 8 luxusních vil, užitná plocha vily 236m2, zahrada u každé vily od 474 - 550 m2. Prokopskému údolí vily s názvy drahokamů (Rubín, Safír, Smaragd, Spinel, Topaz, Nefrit, Granát a Ametyst) dokonale padnou. Poskytují svým obyvatelům maximální soukromí díky promyšlené koncepci celého areálu. Nadstandardní kvalita použitých materiálů je samozřejmostí, stejně jako aplikace vyspělých technologií. A právě tyto technologie dělají z bydlení ve Vilách Diamantica luxusní a zdravé bydlení místo pro život.

Členové odborné poroty soutěže Realitní projekt 2012 byli pečlivě vybráni z řad realitních odborníků a architektů. Realitní odborníci posuzovali především tržní, praktické a kvalitativní předpoklady projektu pro jeho ocenění. Mezi nejdůležitější sledovaná kritéria patří lokalita, cena za metr čtvereční a prodejnost projektu ve vztahu na tržní ceny v dané oblasti, standardy projektu, marketing a další aspekty. Porota architektů posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby.

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo 1. listopadu při příležitosti konání Realitního kongresu 2012.

Projekty Diamantica a Rezidence Trilobit nabízejí jedinečné bydlení v úchvatné lokalitě Prokopského bydlení v Praze 5, kudy vedou tři turistické značené cesty a údolím protéká Hlubočepský potok vedoucí k jezírku, které je známé z různých filmů a pohádek.

Vily Diamantica i Rezidence Trilobit jsou ve třídě energetické náročnosti A, což znamená, že jsou velmi úsporné ve spotřebě energií potřebných na svůj provoz. V projektech poskytují úsporné a zdravé bydlení moderní technologie. Komfort vnitřního klima a nízké provozní náklady zajišťuje systém teplovzdušného vytápění a větrání, který do interiéru neustále přivádí čerstvý vzduch bez průvanu. K významnému snížení prašnosti v bytech pomáhají prachové filtry a při použití pylových filtrů se dá vytvořit ideální prostředí pro alergiky. Kvalitu bydlení podtrhuje i nadstandardní proslunění všech obytných místností. Nízkoenergetická bydlení v pražském Prokopském údolí nadchne i ty nejnáročnější.

Více informací na www.jrd.cz nebo na tel: 272 650 044

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czTřebíč plánuje rekonstrukci zimního stadionu za 200 milionů, pokud dostane dotaciVěznice nebo hotel? Architekti navrhli vězení, které nemá trestat ale napravovatObecné požadavky na nádrže dešťové, šedé nebo bílé vody - I.Lavmi for Primalex: Harmonické řešení interiéru