Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Softwary Daikin pomohou vybrat optimalizované zařízení pro chlazení i vytápění

Spočítejte si úsporu energie pomocí Daikin Ekokalkulátoru nebo celoroční účinnost. Optimalizujte spotřebu energie díky tepelným čerpadlům Daikin Altherma, Altherma simulátor Vám pomůže vybrat to správné zařízení.

Stáhněte si v sekci Podpora & Manuály software Daikin.

Ekokalkulátor
Právě teď je správný čas popřemýšlet o způsobu vytápění a uchovávání teplé vody ve vašich domovech. Spočítejte si úsporu energie pomocí Daikin Ekokalkulátoru a optimalizujte spotřebu energie díky tepelným čerpadlům Daikin Altherma. Ušetříte peníze a zároveň snížíte dopad na životní prostředí.
Seasonal Smart
Spočítejte si celoroční účinnost pomocí naší aplikace online nebo aplikace pro iPad a objevte nové vlastnosti našich výrobků. Produkty optimalizované pro celoroční účinnost spotřebují méně energie a mají menší zátěž na životní prostředí a na naši peněženku. Celoroční účinnost představuje údaj o účinnosti klimatizace v průběhu celého roku, tedy po celou dobu vytápění a chlazení místností.
VRV Xpress
Xpress je softwarový nástroj, který umožňuje na místě vytvořit návrh a cenovou nabídku pro systémy Daikin VRV nebo CMSQ. Profesionálního rozpočtu dosáhnete v 7 jednoduchých krocích.
Daikin Altherma simulator
Software Daikin Altherma simulátor se používá pro výběr zařízení Daikin Altherma a pro stanovení optimálních nastavení pro instalaci této jednotky.
Psychrometrický diagram Daikin
Psychrometrický diagram Daikin je nástroj pro výběr zařízení pro návrh nových systémů a dále pro zjištění chyb stávajících systémů. - Definice a vysvětlení provozních vlastností chladicích jednotek.
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.
logo Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Zastoupení firmy DAIKIN pro ČR - tepelná čerpadla DAIKIN, zásobníky TV, čističky vzduchu, klimatizační jednotky, Fan-coil jednotky, chladící jednotky - pro bytové domy, komerční sféru i průmyslové aplikace.

 
 
Reklama