Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Pozvánka na doprovodné semináře veletrhu Aquatherm Praha 2014

pořádané společností REHVA na téma „Technologie pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie“ a Společností pro techniku prostředí na téma „Řešení častých provozních problémů v budovách, nová legislativa“

Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodné semináře veletrhu Aquatherm Praha 2014 pořádané společností REHVA na téma „Technologie pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie“ a Společností pro techniku prostředí na téma „Řešení častých provozních problémů v budovách, nová legislativa“. Semináře se konají ve středu 5. března 2014. Programy seminářů najdete zde. Účast na seminářích je bezplatná.

Kompletní doprovodný program 20. jubilejního ročníku veletrhu Aquatherm Praha 2014 najdete na: TZB konference veletrhu Aquatherm Praha 2014 - odborný doprovodný program.

Pro získání volné vstupenky na veletrh Aquatherm Praha, včetně vstupu na semináře, se prosím zaregistrujte na: Registrace na výměnný poukaz na vstupenku zdarma.

STP - Společnost pro techniku prostředí
logo STP - Společnost pro techniku prostředí

Společnost pro techniku prostředí soustřeďuje cca 1500 odborníků, zabývající se tvorbou vnitřního prostředí budov z hlediska projektování, provozování, realizace, výuky, výzkumu a vývoje a legislativy. Je otevřená pro všechny zájemce o výměnu informací ...

 
 
Reklama