Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Pozvánka na seminář "euroCALC 3 - systém pro komplexní řízení staveb"

Firma Callida s.r.o. připravila pro stavební firmy seminář "euroCALC 3 - systém pro komplexní řízení staveb" v Olomouci, Brně a v Praze v průběhu listopadu. Účast je bezplatná.

Firma Callida, s.r.o. připravila pro stavební firmy (manažery, obchodníky, rozpočtáře, kalkulanty a stavbyvedoucí atd.) seminář „euroCALC 3 - systém pro komplexní řízení staveb“, který proběhne v Olomouci, Brně a v Praze v průběhu listopadu.

Pro účastníky jsou připravena témata především z oblasti efektivního oceňování stavebních rozpočtů nebo celých zakázek, harmonogramů postupu prací a dalších nástrojů na řízení stavební výroby. Odpovídají na otázky jako např. rychlé importy slepých rozpočtů z Excelu nezávisle na programu, ve kterém byl rozpočet vytvořený a export cen do příslušných listů a buněk původně doručeného rozpočtu. Rozpočtářům budou dále představeny vícekolové poptávky subdodavatelů, novinky v oceňovacích podkladech SCI, on-line přenos položek z portálu www.sci-data.cz či rychlé zobrazování rozhodujících položek ve stavebním rozpočtu. V další části semináře se obchodníci, rozpočtáři a kalkulanti dozvědí především o harmonogramech postupu prací a nástrojích na řízení stavební výroby a controlling. V závěru semináře budou představena realizovaná řešení pro firmy FREYSSINET CS, a.s., ITES spol. s r.o., EUROMONT GROUP a.s., které využívají oceňovací systém euroCALC 3, nové typy poskytovaných služeb a pokročilý vzdělávací program Akademie Callida.

Partnerem semináře je poradenská a servisní společnost Everesta, s.r.o., která bude zajišťovat konzultace a poradenství v oblasti dotací z EU.
Seminář proběhne 1. listopadu 2011 v Olomouci, 2. listopadu 2011 v Brně a 8. a 9. listopadu 2011 v Praze vždy od 9 do 13 hodin, účast je bezplatná. Přihláška a další informace jsou na www.callida.cz.

Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama