Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Deska CETRIS® pro akustické obklady

Při navrhování, projektování či realizaci stavebních konstrukcí se stále zapomíná na parametry prostorové akustiky. Fotogalerie z realizace akustického obkladu s cementotřískovými deskami CETRIS AKUSTIC.

Prostorová akustika je ukazatelem šíření hluku v místnostech a budovách. Vyhodnocování vlastností prostorové akustiky je důležité zejména v prostorách sloužících pro přednes mluveného slova, hudby a záznamu zkukového signálu. Dále pak ve sportovních halách, v sálech divadel a kin, v učebnách, v posluchárnách, v tělocvičnách, v nádražních a letištních halách.

Ve srovnání s jinými akustickými obkladovými materiály je při použití cementotřískových desek CETRIS AKUSTIC nebo CETRIS AKUSTIC FINISH zajištěna navíc vysoká odolnost proti mechanickému proražení (např. míčem) a odolnost vůči vlhkosti - to vše při zachování vysoké třídy reakce na oheň (A2, d0).


CETRIS - CIDEM Hranice, a.s.
logo CETRIS - CIDEM Hranice, a.s.

CETRIS® - největší výrobce cementotřískových desek v Evropě. Stěnové systémy Fasádní systémy Podlahové systémy Střešní systémy Požární systémy Podhledy a sokly Ztracené bednění Balkónové aplikace Dopravní stavby Hobby, zahrada Ukázky montážních ...

 
 
Reklama