Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Chillventa 2010

CHILLVENTA 2010 je přede dveřmi a HOTJET bude u toho - v hale 1/1-306! Mezinárodní odborný veletrh chlazení-klimatizace-tepelná čerpadla, Norimberk, 13. - 15. 10. 2010.

Zveme Vás na mezinárodní odborný veletrh Chillventa Norimberk - chlazení - klimatizace - tepelná čerpadla
13. - 15. 10. 2010

CHILLVENTA 2010 JE PŘEDE DVEŘMI A HOTJET BUDE U TOHO!

Veletrh Chillventa oslavil v roce 2008 velkolepou premiéru: 29 490 odborných návštěvníků z více než 90 zemí se zajímalo o produkty a nabídku 804 vystavovatelů ze 43 zemí.

Odborná nabídka
  • Chladicí technika (komponenty a systémy pro použití v průmyslu a podnikání, jako kompresory, výměníky tepla a jiné stavební prvky až po chladiva, chladicí nábytek, chladicí články, sdružená zařízení, zpětné chladiče a chladicí věže)
  • Klimatizační technika (široké spektrum decentralizované klimatizace a centrální klimatizační a větrací systémy pro použití v budovách a procesní technologii)
  • Technika tepelných čerpadel (využití tepla z okolního prostředí k hospodárnému a ekologicky perspektivnímu získávání tepelné energie jakož i regenerace tepla se současnou možností chlazení)
  • Měřicí, řidicí a regulační technika/automatizace (pro účinné a bezpečné použití chlazení a klimatizace při stavbě a projektování technologických celků, v domácí technice a pro využití veškerého technologického potenciálu úspor energie)
  • Služby pro obor chlazení a klimatizace (podpora při projektování, úsporné a efektivní zacházení s energií a mnohé další)
  • Odborná fóra a symposia (zaměření na důležitá témata, jako úspora energie a účinnost, obnovitelné energie, vzdělávání, školení, směry hospodářsko-politického vývoje)
Otevírací doba

středa 13.10. - pátek 15.10.2010 denně 9.00 do 18.00 hod.
pátek do 17.00 hod.

Více na webu HOTJET
HOTJET CZ, s. r. o.
logo HOTJET CZ, s. r. o.

Největší český výrobce tepelných čerpadel s rozsáhlou dodavatelskou sítí montážních firem. Nabízí chytré a spolehlivé řešení pro úsporné vytápění domácností, rodinných domů, bytových domů, ale i průmyslových hal, hotelů, rekreačních zařízení či bazénů.

 
 
Reklama