Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Úplné stavební ceníky materiálů a výrobků

Aktuální ceníky výrobců stavebních materiálů jsou k dispozici na oborovém portálu www.sci-data.cz a v datech rozpočtového systému euroCALC.

Aktuální ceníky výrobců stavebních materiálů jsou k dispozici na oborovém portálu http://www.sci-data.cz a v datových základnách rozpočtového systému euroCALC, zaměřeného na oceňování staveb a stavebních prací. Tento systém denně využívá téměř 2000 projektantů, rozpočtářů, kalkulantů a manažerů významných stavebních firem.

Výrobci stavebních materiálů mohou do databáze SCI (Soustava cenových informací) zařadit své kompletní ceníky výrobků, včetně obrázků a technické specifikace. Ceny výrobků, stejně jako doplňování sortimentu, provádějí výrobci v průběhu roku. Takto aktuální a úplné stavební ceníky jsou dvakrát ročně promítnuty do datových základen uživatelů oceňovacího systému euroCALC, se kterým pracují zejména projektanti, rozpočtáři a další odborníci z oblasti stavebnictví. Zařazení ceníků stavebních materiálů do databáze SCI je pro výrobce optimální cestou, jak dostat výrobky k projektantům, kteří rozhodují o použitých materiálech ve stavebních projektech v oblasti pozemního stavitelství.

Zároveň tak výrobci zásadně zviditelní své stavební výrobky na internetu i pro ostatní zájemci o stavební materiály. Oblíbenost portálu dokládá vysoká návštěvnost, přesahující 100.000 návštěvníků ročně. Zařazení výrobků do databáze využilo mnoho firem, například Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., KNAUF INSULATION, spol. s r.o., Rigips, s.r.o., Maincor s.r.o. a další.

Portál http://www.sci-data.cz využijí především projektanti, rozpočtáři, stavbyvedoucí a manažeři investorských, developerských a realizačních stavebních firem.

Více informací na http://www.sci-data.cz.
Callida, s.r.o.
logo Callida, s.r.o.

Určujeme tempo a směr v oblasti řízení projektů, jejich přípravy a controllingu. Poskytujeme produkty a služby pro každou fázi životního cyklu stavebních zakázek. Na českém trhu působíme úspěšně více než 25 let. Vyvíjíme, dodáváme a implementujeme systémy ...

 
 
Reklama